Wpis z mikrobloga

'3
Still Corners - Static

człowiek zasmarkany siedzi sobie wybierając nową nutę na dreampopdecember i się mi tutaj wbimbalają. ech. coraz więcej amatorów się pcha do zabawy...
no ale wracając! nie mogło ich zabraknąć. jedna z moich dreampopowych miłości zdaję się, ale mogę lekko oszukiwać. wciąż poszukują, zmieniają, a teraz wrócili trochę do korzeni chociaż! mocna fascynacja country się na moje tu wkradła :D w sumie jakby się przyjrzeć to i na okładce kowboj się znajduje. płyta jest w całości przyjemna i letnia, więc patrząc na sytuacje za oknem aż przyjemnie ją puścić. bardzo lubię te przestrzenną gitarkę. jedynie z żalem stwierdzam że nie mam takiego total love na tej płycie, no może Old Arcane najbardziej ale nie ma tej istry replaya ;D osobiście trochę mi tęskno do ich tego eterycznego stylu, ale myślę że dalej są zespołem na który bym specjalnie się przejechała do innego miasta a z wiekiem coraz mniej mi się chce xD

#nothingbutdreampopdecember #paniladniespiewa #dreampop #indie #alternativerock #etherealwave #szafagra #muzyka
kwiatencja - '3
Still Corners - Static

człowiek zasmarkany siedzi sobie wybierają...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly_ludek_lego: wlazłam do siebie na lasta bo az byłam ciekawa ile to juz lat znam i kurde 2011, ale to leci. No i 1300 scrobli :D kurde ale gdzie ich zasłyszałam nie wiem.
ooo to to to, o iloe jeszcze sie w ogóle odbywają heh.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: sory, ale wtedy to ja nawet wykopu jeszcze nie znałam zdaje się ( ) oczywiście, ze tak! nie raz mi uratował dupę jak na spotifaju coś zapętliłam i potem nie szło mi przypomnieć co to było, albo właśnie sprawdzić takie ciekawostki :^)
  • Odpowiedz