Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czasami jak widzę mega ładne kobiety to zastanawiam się co mógłbym zrobić żeby taką zainteresować. Tak więc pytanie do #rozowepaski . Co was pociąga w facetach (wyprzedzając odpowiedzi #niebieskiepaski , tak wiem że hajs i kwadratowa szczena xd (obu tych rzeczy nie mam xd)). Chodzi po prostu o to żeby wiedzieć nad czym pracować by stać się atrakcyjnym dla kobiet.
#tinder #badoo
  • 30
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian ja osobiście zawsze patrze na poczucie humoru, generalnie dla mnie ważne jest, żeby cechy charakteru były w pewnym stopniu kompatybilne, dlatego nie raz spotykałam się z chłopakami, którzy fizycznie nie byli dla mnie atrakcyjni, ale nadrabiali charakterem.
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian:

zasoby i ogarnięcie. Tyle teoretycznie.

A faktycznie: niektóre szukają ofiary, inne emocjonalnego tamponu, jeszcze inne zrobią z Ciebie bankomat, trampolinę do lepszego życia, ciepły wibrator i wiele, wiele innych opcji.
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: Z wpisów różowych (nie na wykopie xd) mogę powiedzieć, że większość lubi wysokich ( tak, wiem niesprawiedliwe). Jeśli chodzi o inne rzeczy, to jedne lubią mięśniaków, inne takich bardzo chudych ( w rurkach i z delikatnymi rysami), ale chyba najczęściej wybierany jest przeciętnie szczupły. Tzn. większość kobiet nie lubi bardzo napakowanych gości czy takich bardzo chudych. Ubrania i ogólny styl też się bardzo liczą.

Co do zachowania to większość
  • Odpowiedz