Wpis z mikrobloga

#przegryw jestem #!$%@? i taka jest prawda, i prawdą jest teeż to że moi rodzice byli #!$%@?, widzieli ze jestem gnojony na maksa w szkole, tyle razy byli wzywani, oczywiscie ze mnie robiono agresora jak np #!$%@? kosz kiedy trójka typow ktora mnie gnoila mnie popychala i przypadkowo sie w niego #!$%@?, nie dosc ze musialem odkupic kosz to jeszcze przeprosić panią woźną, wystarczylo mnie #!$%@? przepisac do innej szkoly i sprawa byla by zlaatwiona, kiedy przejezdrzam obok tej szkoly do tej pory wszystko w srodku mnie boli, #!$%@? wam w dupe moi starzy trzeba bylo mnie przepisac do innej szkoly i moje zycie wygladalo by zupelnie inaczej, a co do moich oprawcow, to wam tez #!$%@? w dupe, :)
  • 11
@Tigermass: wiesz co, u mnie nie bylo tak zle bo po przejsciu do technikum przez to ze mialem tylko 2 facetow w kalsie a reszta to byly dziewczyny to duzo sie ogarnalem, i nie jestem kisles virgin, i neet mam prace prawko chodze na randki ale codziennie przesladuja mnie demony przeszlsoci, wiem ze mogl bym w zyciu #!$%@? wiecej osiagnac gdyby nie to ze w dziecinstwie wmawiano mi ze jestem najgorszy
@Tigermass: i #!$%@? te #!$%@? teraz naszym jedynym celem jest to zeby wiesc lepsze zeycie od nich, i jak sie ich gdzies przypadkiem spotka to zeby widzieli ze oni sa gownem w porwonaniu do nas i taki jest nasz cel, pokazac im ze mimo tych wszystkich krzywd ktore nam zrobili, to oni sa tak naprawde gownem i tyle
@Spikesword: mnie to tam juz nie boli. Wyszedlem na prostą, kupilem wlasnie mieszkanie, mam piękna, kochająca dziewczynę, praca moze w januszexie, ale płacą nie najgorzej. Gdzies tam z tylu moze gdzies to siedzi, ale staram sie do tego nie wracać. Moze gdyby nie oni to bylbym w lepszej sytuacji, mialbym mniej zniszczone lata młodości, ale to tylko gdybanie. Teraz jestem pewniejszy siebie, nawet stary alkoholik co gnębił mnie cale zycie to
@Flutter_M_Shydale: na przykład przerz to ze nie czul bym sie w #!$%@? gorszy od nich nie zamyka lbym sie w pokoju grajac w tibie tylko uczyl sie informatyki pozniej programowac bo od zawsze mialem smykalke do komputerow , ogarnal bym swoj angielski na duzo wyzszy poziom mimo tego ze juz jest c1 przynajmniej ale nad akcentem mogl bym pracowac gdyby nie #!$%@? starzy ktorzy nie zapisali mnie na zadne kursy tylko
@Spikesword: jedyna rzecz ktora mnie od magika powstrzymywała bylo to ze jakims cudem od wieku 19 lat plec przeciwnswa zaczela byc mna duzo bardziej zainteresowana, spotkania w hotelu na chemseks, jakies #!$%@? relacje typu ona ma chlopaka a i tak przyjezdrza do mnie na ruchanie itp, kobiety chyba lubia skrzywdzonych chlopcow ktorym juz wszystko jedno nie wiem