Wpis z mikrobloga

Mój stary jak chodził do szkoły w zimie to było - 35 stopni, śniegu po pachy, autokary na wieś nie dojeżdżaly i chodzili po 15km w tym śniegu i mrozie z gilem do pasa rzucając się Śnieżkami i lepiac bałwany, potem grali w hokeja do wieczora i nikt nie narzekał.. Dzisiaj zakładają maseczki chirurgiczne przy temp +5stopni bo im zimno.. Pokolenie lamusow i pudli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyryfyry1: ale tak serio ja pamiętam raz dawno temu jeszcze w podstawówce było -30 stopni i trzeba było iść do szkoły to para wodna osadzała się na rzęsach i momentalnie robił się lód XD
  • Odpowiedz
@Nalesnik_z_serem: Mój stary to by Cię lebku obskoczyl 5x mimo prawie 60 lat i to po pół litra solo, dlatego, że to było inne pokolenie na swojskie śmietanie chowani xD
@mozaika: Tak bylo i nikt masek nie nosił @Gargris: Bo maski chirurgiczne nie służą do ochrony przed zimnem od tego jest szalik czy komin, może niektórzy są tak #!$%@? że nie wiedzą to im po prostu
  • Odpowiedz
@Gargris: Dlatego, że maski chirurgiczne nie służą do ochrony przed zimnem tak samo jak zwracam uwagę, że butelki po piwie albo się oddaje do sklepu albo wyrzuca do kosza. Napisałem, że zabraniam?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 akurat maski, maseczki itp to najlepsze co się w ostatnim czasie wydarzyło. Nikt się już nie #!$%@? o kask na stacji benzynowej, w banku możesz mieć zasłoniętą twarz i kaptur i nie ma problemu, w komunikacji miejskiej nikt cię nie pozna. Ale też zimą jest cieplej. Same plusy.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Tak już jest- każdy boomer miał pierdylion kilometrów do szkoły, musiał tam się dostać kolejno: autobusem, konno, wielbłądem, a na koniec wpław przez rzekę. I to wszystko przy -35C, oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz