Wpis z mikrobloga

@KanapkaPL: Gdzie jest admin?! Bana psujakom!

Swoją drogą z tym wysadzeniem galerii wtedy zostaliście wszyscy wyruchani na kilkaset kelpów i nawet się nie zorientowaliście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to był content.
@KanapkaPL: Wydaje mi się, że o tym, o czym teraz mówię akurat nikt nie wiedział. Ale to co mogę zdradzić, to to, że mury galerii skrywały wiele tajemnic, a kelpy, które miałem podczas sławnej licytacji, którą przegrałem po tym jak 3 osoby złożyły się na działkę na przeciwko miałem ze sławnego na cały tag ataku bombowego admina - podarował mi je zupełnie nieświadomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Michal0173: nigdzie, to afera z poprzedniej edycji.
Tam chyba przez 1-2 miesiące byli cały czas gracze k dramy xD

Tutaj widzimy o dramę z galerią handlową na wylicytowanym terenie. Galeria jak galeria ale nikomu nie pasowała xDD
Koniec końców pomysł nie wypalił bo nikt nie chciał wspierać właściciela więc została wysadzona w powietrze
@KanapkaPL: Nie wypalił z dwóch powodów - niepotrzebnie się podzieliłem informacją co buduję i ktoś mnie ubiegł z pomysłem. No i waluta była gówniana xD lepiej się opłacało wymieniać przedmiotami aniżeli handlować kelpami.
To była fajna edycja (chyba najlepsza, bo kolejne umierały w przeciągu dwóch tygodni). Może poza paroma osobami, które w pewnym momencie troche za bardzo przegięły pałę i popsuły feeling z gry, wspominam ją cieplutko (