Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy.

Co robić w przypadku zniszczenia przesyłki przez InPost? Wysłałem Mirkowi kilka próbek: 10ml, 5ml, oraz oryginalną Elixira. On już dostał zwrot od olx, a ja dzisiaj odebrałem, a właściwie nie zdążyłem, bo kurier rzucił mi zwrot przez płot. Odjechał 5s od zadzwonienia do drzwi.

5ml - zostały resztki,
próbka Elixira cała ubrudzona
10ml - brak odlewki, nawet resztek

Wartość wszystkiego ok. 60zł.

Zapakowałem przesyłkę w kopertę powietrzną, a odlewki zabezpieczyłem podwójną warstwą folii bąbelkowej.

Po oględzinach wygląda jakbyś ktoś deptał przesyłkę a później dał psu do zabawy.

#perfumy #inpost
underrated - Cześć Mirasy.

Co robić w przypadku zniszczenia przesyłki przez InPost...

źródło: comment_163844787778MLojdGV0QkK66pXieHGK.jpg

Pobierz
  • 15
@boubobobobou @underrated @pera007 @milairwins: dodam jeszcze, że odbiorca został poinformowany o złym procesowaniu przesyłki i żeby skontakował się z nadawcą czyli ze mną. Tak jakby to była moja wina. Dopiero jak do nich napisałem to stwierdzili, że przesyłka jest uszkodzona. W kopercie unosi sie zapach z rozbitej próbki 5ml, a po 10ml Paco Rabanne Invictus Legend ani śladu. Zapachu też nie ma. Tak jakby ktoś sobie przywłaszczył próbkę.
@boubobobobou: i standardowa odpowiedź #inpost :
"Zgodnie z dokumentacją przedstawioną w niniejszej
sprawie towar był nieodpowiednio przygotowany do transportu, ponieważ:
- towar pozbawiony był twardego opakowania, które chroniłoby towar przed uszkodzeniami
mechanicznymi powstałymi przy wykonywaniu standardowych czynności przeładunkowo-transportowych.
Zgodnie z dokumentacją przedstawioną w niniejszej sprawie asortyment zapakowany był w kopertę, folię
bąbelkową."
Powodzenia w dochodzeniu swoich racji ;(