Wpis z mikrobloga

To prawda, ale warto było poczekać. Też zauważyłeś jak w tym sezonie z niektórymi wątkami przeskakiwali ucinając ich środkową część? Kilka przez to nie wybrzmiała odpowiednio. Na przykład kwestii tej doktorki co niby zginęła a znalazła się na statku z dzieciakami. Pewnie, było sugerowane to na koniec drugiego sezonu, ale nie wyjaśniono tej kwestii. Po prostu rzucili: ona żyje i jest tu, po prostu to zaakceptuj. Pewnie, twórcy byli tego świadomi, dlatego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orkako: nie wiadomo jak wyglądała kwestia zakontraktowania na sezon 3. Być może 2 sezon miał być ostatnim, ale jestem wielkim fanem seriali, które mają góra trzy sezony, bo nie ciągną się jak flaki. :)
@orkako: Ja jestem zachwycony, dobre kino nie dla malkontentów, którzy na siłę doszukują się nieposzanowania praw fizyki, itp. Osobiście miałem lekki niedosyt po scenach na planecie Robota, jakoś tak zbyt to przyspieszyli.
@mateo_olsztyn: Hej, aj doszukuję się w filmach nieposzanowani praw fizyki i tu też się doszukiwałem, ale jakoś mnie nie raziły zbytnio. Bardziej raził mnie schemat 1 i 2 sezonu i w sumie się nie zastanawiałem czy trzeci też go posiadał.
Teraz dokładnie nie pamiętam jak to szło, ale cos mniej więcej: rozbiją się na obcej planecie: trwa eksploracja, następuje wydarzenia, rozdzielenie, twoją 2 oddzielne fabuły, które w finale półsezonu się łączą
@orkako: Fakt, ten schemat był mocno powtarzalny. Tak samo jak schemat - coś poszło nie tak, ratowanie sytuacji, odliczanie do ostatniego momentu, pyk, w ostatniej sekundzie wszyscy uratowani. Na początku mi to trochę przeszkadzało, później już nie, chyba wkręciłem się w fabułę. No ale nie należy zapominać, że wg Netflixa to film 7+. Także kino mocno familijne. Chociaż, swoją drogą, nie wiem, czy oglądając ten serial w wieku 7 lat nie
@mateo_olsztyn: Ja w wieku 7 lat oglądałem predatora -.-
I Herkulesa też lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A o tym, zę Buka i Piszczałka byli straszni dowiedziałem się dopiero wiele lat później z internetu ()