Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu pisałem o takim projekcie: jako niedoświadczony inwestor pakuję 500zl w portfel i gram, patrzymy, co się stanie. No i nie zgadniecie: zasadniczo pieniądze zostały #!$%@? na scamach. Co uważam za dość sensowny wynik, jakby nie patrzeć.

NATOMIAST na głównym portfelu zrobiłem ok. 2x - więc przy odrobinie szczęścia zarobić też się da. Wniosek jest taki, że właśnie szczęście gra rolę - bo jakbym chciał grać bezpiecznie i mądrze to wyszedłbym po kule w cardano i był -20% xD

#kryptowaluty #shitcoin
  • 13
  • Odpowiedz
@TMP_2137 dodałeś przy okazji tyle scamow na wypok że już mnie na żaden nie skusisz. Ja w tym sezonie shitow osobiście zrobiłem do tej pory jakieś x5 z czego dwa projekty mają jeszcze spory potencjał (stonks i gp). Trzeba obrać tylko dobrą taktykę z częściowym wyciąganiem wkładu i nie dać się ponieść emocjom.
  • Odpowiedz
dodałeś przy okazji tyle scamow na wypok że już mnie na żaden nie skusisz.


@Popularny_mis: tyle, że inwestując we wszystko, w co pisze, nadal byłbyś na sporym plusie - a nikt nie każe inwestować ci w żaden
  • Odpowiedz
@TMP_2137: a jak przyszedl gosć co chcial zrobić porządek z wykopowymi scamerami, naganiaczami to też go osraliście. byliście, jesteście i zostaniecie!!!!
  • Odpowiedz
odpowiedz


@TMP_2137: ale przejrzyj tag, chodzi mi o to że 90% wysrywów to naganianie na kompletne scamy, nie sprawdza nawet #!$%@? tokensniffera, tylko wrzuca byle co żeby mircy kupowali.
  • Odpowiedz
@xevske: no właśnie mi samemu się zdarzyło dodać scam, tak wyszło - natomiast ani na tym nie zarobiłem, ani nie wyszedłem na minus ogółem ładując się w najgorsze gówna. Wystarczy raz na 10 zrobić 10x, żeby tylko wyjść na 0, matematyka jest prosta - natomiast nikt nie ma nerwów żeby 9 na 10 razy tracić.
  • Odpowiedz