Wpis z mikrobloga

Anglia-Łotwa 20:0

Mam wrażenie że gdyby w bramce stał niejeden bramkarz z okręgówki to wynik byłby o 3/4 niższy (może ze 4 by wpuścił).
Widać ze babce brakuje wzrostu. Już nie mówiąc nic o umiejętnościach.
A to poziom międzynarodowy niby. Tak więc ranking FIFA mężczyzn zamyka na 220 miejscu San Marino.
Co by było z ich bramkarzem?

#pilkanozna #kobiecapilkanozna #mecz #meczgif #golgif #sport
18 bramka to ładny boners #ekstraklasaboners
4pietrowydrapaczchmur - Anglia-Łotwa 20:0

Mam wrażenie że gdyby w bramce stał niej...
  • 8
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Wiadomo, że kobiety nigdy nie będą tak dobre w piłkę jak mężczyźni, więc porównania raczej nie mają sensu, mi się wydaje, że taki wynik też wynika z tego, że w Anglii jako tako ta piłka kobieca jest rozwijana, jest mocna Chelsea i Manchester City, a na takiej Łotwie to pewnie na prędko klejono jakąś kadrę z piłkarek z okręgówki, byle by były ¯\_(ツ)_/¯, tam różnice między najlepszymi i najgorszymi są
  • Odpowiedz
@warnolek: To raz, dwa że droga do sportu jest dla nich cięższa w przypadku takiej piłki nożnej jeszcze pare lat temu zwyczajnie nie miały gdzie iść trenować, a w społeczeństwie było to źle odbierane. Kobiece sporty potrzebują czasu i pieniędzy na rozwój, przy czym pamiętajmy, że nawet szczytowo zawsze będą od płci męskiej słabsze - to wynika jak mówisz z genetyki, budowy ciała, wytrzymałości itd itd.
  • Odpowiedz