Wpis z mikrobloga

Czy Mireczki z Bielska-Białej (i niekoniecznie tylko z BB ;)) wspomogą nieco panią, która chciała pomóc drugiemu człowiekowi, a przez tę pomoc spłonął jej samochód, natomiast ten drugi człowiek okazał się zwykłym bucem? Ja parę złotych dorzuciłem, pani chciała pomóc, więc też jej pomogłem i do tego też zapraszam :)
https://zrzutka.pl/53jjw7
#bielskobiala #pomagajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Coś się w tej opowieści nie klei. Gostek zabrał jej akumulator i nic? Przecież to normalna kradzież i możliwe tuszowanie sprawy. Do tego, jak on wyjął ten akumulator z płonącego samochodu?

Kobita na Policję najpierw powinna iść, a nie na zrzutkę.
  • Odpowiedz
@Kondizip11: ciężko powiedzieć, ale jeśli koleś ma dobrego papugę, to sprawa będzie się toczyć latami, będzie masa rozpraw, a jeszcze powód musi pokryć koszty sądowe, w tym biegłego (możliwe, że nawet niejednego). Może babka po prostu nie ma kasy, ani czasu na takie coś, a ktoś jej doradził zrzutkę, więc spróbowała.

@lukaszw_: typ jej najpierw obiecał 10k, więc mógł powiedzieć cokolwiek w sprawie tego akumulatora, a ona mu po prostu
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Dodatkowo:

1. "Nie umiem powiedzieć, co było przyczyną. Źle podłączone kable rozruchowe? Jakieś „poprawki” w dokręcaniu elementów w moim samochodzie, które kierowca audi wykonał bez mojej wiedzy, a o których powiedział mi dopiero po fakcie?"
Jakie to rzeczy jej powiedział po fakcie?

2. Akumulator w Sharanie jest po lewej stronie (kierowcy), a pożar był z prawej. Widać po stopionej osłonie chłodnicy oraz pożółknięty prawy reflektor. Tam akurat jest alternator
  • Odpowiedz
3. Dziwne ułożenie samochodów na zdjęciach, sugeruje że żadnego typowego odpalania kablami tu nie było.


@lukaszw_: a tak btw: czy niektóre Audi nie mają przypadkiem akumulatora w bagażniku?
  • Odpowiedz
kierowca Audi pod pozorem dalszych prób uruchomienia swojego samochodu, zabrał mój akumulator, którego oczywiście także nam nie zwrócił. Skomentował to jedynie słowami „my już się i tak nigdy więcej w życiu nie spotkamy,”.


@Kaczorra: jak całość mi się nie klei to, to zdanie XD Jestem w stanie uwierzyć w tą historię,
  • Odpowiedz