Wpis z mikrobloga

@waciak: no no, szukam czegoś fajnego :) Bardziej chciałbym poznać opinie ludzi, którzy mają podobne sprzęty, bo na obrazku każdy wygląda ładnie. Cała ta firma Jakemy ma super rzeczy z tego co widzę, a może okazać się czarnym koniem w stawce :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas87: nie wiem ile i jakich bitów potrzebujesz, ale sprawdź też zestawy Xiaomi Mi Wiha - Wiha to bodajże Niemiecka, ceniona firma produkująca narzędzia. Nie wiem jak to wygląda tutaj, czy tylko użyczyli swoją nazwę czy również technologia jest ich, ale ogólnie ludzie sobie chwalą.
Osobiście używam jakiegoś zestawu z Castoramy kupionego lata temu w cenie flaszki xD i od rozbierania lapków tylko jeden bit obrobiłem, ale też używam normalnych śrubokrętów
@Odczuwam_Dysonans: znam znam Wihe, w sumie wszystko ładnie, też o tym zestawie myślałem ale wydaje mi się, że sama rączka jest za cienka i czasami jak śruba jest doyebana to nie da rady.
Obecnie mam jakiś zestaw Stanleya już dość wysłużony, ale powiedzmy że chce zrobić sobie prezent na gwiazdkę i poczuć się lepiej :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas87: hmm, w sumie nie kojarzę żebym przy lapku czy telefonie miał taki problem... Tzn jak już był to nie był kwestią samej rączki xD ale też właśnie takie typowe drobne krzyżaki do lapków mam "normalne", jakoś i wygodniej i lepiej przyciągają te śrubki. Ale zestaw bitów tak czy siak trzeba mieć. W sumie dobrym patentem byłby taki pełnowymiarowy wkrętak na bity, one mają z reguły uniwersalny, calowy rozmiar. Stanley dobra
@Wojtas87: mam wihe i mam ifixit. Sześciokątne bity w wiha już 2 obrobiłem że się kręcą w kółko bo materiał to typowy gównolit, póki śruby nie stawiają oporu wszystko fajnie ale jak potrzeba narzędzia to nie bardzo. W ifixit problem nie występuje.