Wpis z mikrobloga

@farmaceut: ponieważ kazdy FM ma licencje tylko na dany sezon. Licencja za sezon 2019/2020 wygasła i już nie mogą jej sprzedawać. Na tej samej zasadzie działa FIFA i NBA 2k(głównie cyfrowe wersje)
@gaertan: rozumiem… tym niemniej pod koniec roku rozdawali, wiec zgarnąłem. Sądziłem, ze jak już dostałem to permanetnie. Tak samo zrobią jakbym np. kupił teraz FM2022 - tzn. Jak skonczy się licencja to już nje będę mógł ściągnąć?
@farmaceut: nie będziesz mógł kupic, jezeli kupisz kiedy bedzie dostępna to później bedziesz mogł ją normalnie ściągnąć mimo wygasniecia licencji(no chyba ze cos sie stanie z Epiciem/Steamem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Sam gram w 20 do tej pory i śmiga.
@farmaceut: dziwne, powinieneś mieć możliwość pobrania. Zmieniałem sprzęt to normalnie pobralem 20 i gram mimo iz już była niedostępna do kupienia. Jednak cyfrowa dystrybucja ma swoje minusy. Jakies licencje sie skonczą to np. w GTA wyjdzie aktualizacja usuwająca jakieś utwory z radia. Tak zwana "własność teoretyczna".
@gaertan: Lol, znów mam możliwość zainstalowania. Dziwne, jak pisalem posta to bylo, ze info o niedostepnosci gry. No nic, sprawa wyjsanila sie sama

PS Jakies rady od czego zaczac w FM20? Zielonka here