Wpis z mikrobloga

Witam czy istnieje jakas rozpiska najlepszych aut z podzialami na klasy i typy wyscigow do których najlepiej sie nadają? Albo mozecie napisac jakies swoje najlepsze auta pod kazda klase od D do S2 pod wyscigi przelajowe, drogowe, uliczne, crossowe, mieszane? Narazie mam taka taktyke ze wybieram sobie jakies auto, czasem trafie z wyborem czasem nie i przewaznie jestem 5-6 w tabeli, ale na przełaju czy crossie potrafie byc 2 dzieki bmw x6, w kazdym razie biore sobie takiego sredniaka i obserwuje ciagle topke tabeli 1, 2 miejsce i wybieram samochod ktory wygra zawody tuninguje go i czasami sie okaze ze jest faktycznie kozak, a czasami mam tak ze mysle sobie jak oni tym moga jezdzic skoro jezdzi gorzej niz moj poprzedni, dlatego prosze was o jakies tipy. Mam jeszcze jedno pytanie, czy wyscigi online da sie rozgtywac jeszcze jakos oprocz konwoju i horizon open? Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

#forza #forzahorizon5 #forzahorizon4 #xbox #xboxone #pcmasterrace #steam #forza #gry #grykomputerowe #grajzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
@PawelMPL: polecam Ci bardzo w klasie S1 Porsche GT3 RS ten z Edycji Forza - świetna hybryda na wyścigi drogowe, uliczne i cross. Również na S1 Ford Puma Forza Edition - tak samo - droga/ulica/cross. Hoonigan RS200 tak samo - niesamowity koks. W klasie A800 na przełaje Ford Bronco z tuningiem od tego DonJoewonSong (czy jak Go się tam pisze), Ford Ranger też daje radę, Jeep Trailcat tak samo. Na drogowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PawelMPL: dodaj sobie gościa jako ulubiony tuner w grze to będziesz miał fajnie zrobione samochody tam gdzie on się za to zabrał. No i sprawdzać co tam aktualnie poleca na YouTube gdy nowe auta wychodzą.
sodomek - @PawelMPL: dodaj sobie gościa jako ulubiony tuner w grze to będziesz miał f...
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Wycieczka Horizon jest gdzieś koło tego pierwszego festiwalu na pustyni - taka zielona ikonka, bodajże Horizon Tour :) podjeżdżasz tam, wyskakują Ci trzy wyścigi, ograniczenie samochodowe i klasowe i jazda - jest to jazda zespół niebieski na czerwony, po każdym wyścigu nie możesz się teleportować tylko musisz fizycznie dojechać do danej lokacji wyścigu :) nawet całkiem przyjemne, rozegrałem jakichś kilkanaście :) druga opcja to właśnie Horizon Open (WYŚCIGI) odpalane z
  • Odpowiedz
@PawelMPL: pykam rywali, na ogół wbijam się w top100 pomijając cziterskie czasy. Moje topy na drogowe wyścigi:
B700 - Nissan Pulsar
A800 - Alpine A110/Ferrari 360 CS
S1 - Ford GT’05/Jaguar XJR-15
S2 - Mosler.

Do crossowych S1 (rally) - Bone shaker/TVR Cerbera.
Co do drogowych to zdarza się, ze jakieś samochody są lepsze na dane tory, ale te co wymieniłem są dla mnie TOP tak overall.
  • Odpowiedz