Wpis z mikrobloga

@agulana: uważam że tak, też to zauważyłam ,nie pierwszy raz, ale myślałam że mi się wydaje ,w zagrywkach fizycznych jest dno i nie mogą jej wykreować, ale tutaj mogli ,ale Uszatemu pomogli bo pewnie kazali się podłożyć Chomikowi który siedział sobie i zwyczajnie popuszczał mu linę przesuwając się do przodu, w pewnym momencie było widać jaki luz ma Uszaty, żenada a nie rywalizacja
@tgcis pomijając fakt, że te pytania były banalnie proste, to Nono ma 19lat I jest z takim materiałem szkolnym na świeżo. Jak będzie miała 25 lat, I zapcha sobie łeb innymi rzeczami, i nie będzie pamiętać nic, podobnie jak reszta tych omnibusow. Nie mniej jednak, nie wiem jak można nie wiedzieć ile dg to kg, kto napisał Przedwiośnie, nie rozpoznać pełnej nazwy DNA, już nie wspominając o tym, jak można #!$%@? powiedzieć
@tgcis: to jest naprawdę niemożliwe. Mało tych pytań, ostro pocięte wszystko. Wiedziała od razu i wszystko chyba poza jednym pytaniem. Inna sprawa, że Janek naprawdę się maskował - byłem pewien, że ma IQ balansujące w granicach wysokich (jak na hotel xd) a tu jednak zonk. O ile formalny stopień wykształcenia i zasób wiedzy nie świadczy o inteligencji, to taka wiedza ogólna zwłaszcza daje obraz "otrzaskania" w życiu i świadczy coś o