Wpis z mikrobloga

#windows10 #windows #gamepass

Mieliście tak, że wam się Windows Store #!$%@?ł? muli strasznie, jak przechodzę do pobieranych aplikacji to paredziesiąt sekund się ładuje, nie mogę NIC pobrać, jak kliknę by coś pobierało to albo nic się nie dzieje albo pobiera się w nieskończoność i kreska pobierania nigdy nie przesuwa się a jak anuluję to wieczne pobieranie to po chwili i tak próbuje znowu pobrać ten program co anulowałem.

Może aplikacja Game Pass jakoś #!$%@?ła mi tego Stora, próbowałem różnych komend z resetem Windows Store, przeinstalowaniem go za pomocą power shella, czyszczeniem cache i nic nie pomogło, da się jeszcze coś jeszcze zrobić? miał ktoś tak? bo możliwe, że jak Windows 11 wyszedł to jakoś może specjalnie #!$%@? wszystkim 10tki by się przenieśli bo dosłownie chyba ten problem bo wyjściu 11tki zaczął występować, gdybym nie miał Game Passa to miałbym #!$%@? na ten Windows Store ale niestety.
  • 4
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: Miałem taki sam problem przez około tydzień miesiąc temu, ale nie powiem jak to naprawiłem bo dużo kombinowałem i w końcu coś zaskoczyło i mam narazie z tym spokój. Jeśli dalej masz #!$%@? store pisz priv może coś sobie przypomnę.
  • Odpowiedz