Wpis z mikrobloga

Cześć, Chcesz się dowiedzieć, jak uczyłem się chmury #aws i jak zdałem egzamin?
...

Często ludzie mówią mi, że chcieliby zacząć uczyć się chmury i pytają mnie JAK?

Odpowiadam zawsze, że sposobów jest mnóstwo i nie wiem jak TY masz się jej uczyć, ale...

... mogę powiedzieć jak ja to robę.

Czy to jest najlepsza droga, nie wiem, ale dla mnie działa.

Ostatnio zdałem egzamin AWS Certified Solutions Architect - Associate i postanowiłem napisać artykuł, który pomoże innym na przygotowanie się do takiego egzaminu.

Chcesz się dowiedzieć, jak uczyłem się chmury AWS i jak zdałem egzamin? Zapraszam do artykułu:

https://lepczynski.it/aws/jak-zdalem-egzamin-aws-certified-solutions-architect-associate-porady-ktore-pomagaja-zdac/

#cloud #chmura #architect #devops
  • 7
  • Odpowiedz
@lepczynski_it: Nie miałem zbyt wiele doświadczenia z AWS'em produkcjnie. Głownie klikanie w TF i wystawianie maszynek. Przez około miesiąc uczyłem się z różnych źródeł, YT, dokumentacja AWS'a, CloudGuru i także udało mi się zdać ten egzamin.
  • Odpowiedz
@SanHolo: ja się nie spieszyłem :D zawsze był jakiś projekt, albo coś ważniejszego i temat certu schodził na dalszy plan. AWS jest dość spory i dużej części usług nie używałem na co dzień, więc wolałem "trochę" poczytać i się dokształcić, żeby nie wtopić.
  • Odpowiedz
@lepczynski_it: Wcześniej może z pół roku coś robiłem w AWS, w sumie też się nie śpieszyłem. Najpierw zabukowałem egzamin i wtedy nie miałem już wyboru i musiałem się przygotować, jak dla mnie bardzo dużo daje przeczytanie FAQ aws'a.
  • Odpowiedz