Wpis z mikrobloga

Mirki,

jakie dzisiejsze telefony z #android mają spoko nakładkę - lekką, szybką i sprawną. Myślałem, żeby kupić nowego Pixela, ale im więcej o nim czytam, tym mniej go chce. Byłem bliski, zakupu OP 8 Pro, ale widzę, że przechodzi na chińskie Color OS (czy to tak źle to szczerze nie wiem, ale te wszystkie chińskie guwnoandroidy mi się kojarzą z jedną wielką reklamą).

Co więc pozostało dla androidowców? Samsungowy ONE UI wygląda dla mnie... tak sobie. Coś pomijam?
#telefony
  • 7
@000loki: Dla mnie One UI jest akceptowalne po przesiadce z systemu bliskiemu AOSP. Szczególnie po odkryciu GoodLock.
Ale mimo wszystko pod twój opis najbardziej pasują Pixele, Motorola, może Sony.
@cukru: ja jeszcze nie korzystałem z One UI więc też ciężko mi ocenić. Obecnie mam P30 Pro i EMUI mnie już tak męczy, że mam ochotę na coś innego. Spodobał mi się OP 8 Pro, ze względu na spoko system, ale troche straszno z tym Color OS.

Chyba będę musiał iść do marketu i macać te telefony...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KucharKM: niestety nie wszystkie Motorole należą do Android One. Nawet nie jest tak, że cała seria Moto One należy do tego programu jakby mogło się wydawać patrząc na nazwę - wyjątkami są Moto One Zoom i Moto One Macro i dla nich jest tylko jedna duża aktualizacja zamiast dwóch wynikających właśnie z programu Android One. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co ciekawe w serii Moto G jest rodzynek