Wpis z mikrobloga

Ja mam trochę inna opinie co do Marka i Elżbiety.
Myślę że ona widzi sporo więcej niż myślimy i zdaje sobie sprawę że gościu jest podejrzany. Na bank przecież musiał jej jakoś wyjaśnić to mieszkanie u przyjaciela, mozlkiwosc przeprowadzki od zaraz. Tęsknota za żona przez którą nie chce tam wracać.. uwierzy może nastolatka ale nie kobieta która ma własny biznes i musi być w miarę ogarnięta.

Zatem ja uważam że.ona ma te same podejrzenia co my. I teraz pewnie pytanie to po co go brała a nie Stacha? Bo do Stacha nic nie poczula, a pop kilku dniach razem chociaż jakies lekkie motylki powinny być. Jak ich nie ma to nic z tego nie będzie. Do Marka poczuła. A że nie ma konkretnych dowodów na jego tulipanowanie (gościu wie że musi być ostrożny) to stwierdziła że go zaprosi i będzie obserwować. I szczerze to jej się nie dziwie. 56 lat, wreszcie pojawia się ktoś do kogo żywi jakieś uczucia. Lepiej spróbować i żałować niż żałować że się nie spróbowało. Fakt że nie są już razem i go pogoniła świadczy o tym, że jednak trzeźwość umysłu zachowała:)

#rolnikszukazony
  • 9
  • Odpowiedz
  • 5
Też tak myślę, głupia nie jest widziała co brała pewnie liczyła że się pozytywnie zaskoczony że może jest inny niż jej się wydaje, tak to bywa jak jest się zauroczonym
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: dokładnie! Za każdym razem jak Mareczek podjarany gadał o jego przeprowadzce to ona go chłodno stopowała, że to narazie tylko ma prób, że jeszcze nie wiadomo co z tego będzie... Coś już przeczuwa ale chce do końca wybadać temat
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: Chciałem zauważyć, że Marka do programu namówił ten kolega u którego mieszka, więc można się domyślić, że też miał już go dość u siebie. Śmieszne było jak ona przyjechała do niego i on podjechał samochodem po nią i wręczył jej jakąś marną różę, widać że niekupna tylko wyrwana gdzieś z ogródka i stwierdził że ona jest piękna jak ta róża :D
  • Odpowiedz
@maciss: no a jak przyjechał pierwszy raz do niej na wieś to na pusto z tego co pamietam. A zawsze rolnicy z jakimiś kwiatami, któryś jakieś warzywa nawet tak niby dla żartu, a Marek nic...wiocha trochę.
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: myślę ,że doświadczenie jej podpowiadało ,że może się sparzyć ,ale ewidentnie widać ,ze ona nie przepracowała starych tematów ,inaczej ten typ faceta już by jej nie pociągał .Na castingach było widać ,że manipulant gagatek , łezką w oku och,och
  • Odpowiedz
@Falochron77: tu się zgodzę bo w sumie znam to ze swojego zycia. Wiele lat temu też krecilli mnie tacy faceci, imponowali mi a jak byli ze mną czullam się wyjątkowa bo wybralli mnie;) a teraz mnie od nich odrzuca i wydają mi się hmm nie męscy.. widzę w nich tchórzy.
  • Odpowiedz