Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kurla dorosłe zidiociałe dzieci kupują #kartygraficzne po kilka tysięcy
takie RTX30xx kosztują teraz 3-9tysięcy
do grania kurła w gierki, marnować życie

a ja bym se kupił zestaw noży kuchennych z kutej na zimno stali, taki porządny za 2-3 tysiące victorinox
https://www.amazon.pl/Victorinox-6-cz%C4%99%C5%9Bciowy-kuchenny-widelec-krojenia/dp/B07JM3NDBH/ref=sr_1_2?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Victorinox+Grand+Ma%C3%AEtre&qid=1638132619&sr=8-2

luksusowe np. berti knives kosztują 5-6 tysięcy, a są jeszcze japońskie ręcznie kute

lubię gotować i używała by ich również moja dziewczyna, może nawet żona w przyszłości

kurłaaa widzę w warszawie wiele kobiet, biedniejszych ode mnie z torebkami od projektantów za kilkanaście tysięcy. Biedaków na etacie kupujących nowe samochody, biorących kredyty na mieszkania po 9-12k/m^2 (ok jeśli chodzi o mieszkania to nie ma wyjścia) co druga atrakcyjna studentka w wawie ma ajfona - a ja chodzę z samsungiem za 950zł, dopiero teraz planuje kupić #iphone .

mam własne mieszkanie, samochód i motocykl, planuje kupić drugie mieszkanie za gotówkę za kilka lat

nie pracuje na etacie tylko mam własną działalność od 3,5 roku - nie jest to B2B nie zarejestrowałem firmy żeby mieć lepiej podatkowo. Prowadzę prawdziwą firmę, z pracownikami, wynajmowanym lokalem na magazyn, stroną internetową i kosztami 15-18k na miesiąc i wszystkim co się z tym wiąże
mam na utrzymaniu tylko psa, dziewczyna radzi sobie sama pomimo że jeszcze studiuje. Ale w przyszłości chciał by żeby nie musiała pracować jak będziemy mieli dzieci :(

czuje się w #!$%@? niestabilnie niepewnie finansowo :( (,) chyba się dziś znowu nachlam przed snem

boje się o przyszłość

#nosaczsundajski #cebula #noze #hobby #przemyslenia #pieniadze #kryzys

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a3eea9865c2f000a08a740
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#kurla dorosłe zidiociałe dzieci ku...

źródło: comment_1638138975qe4XTfyp4Yk5KiibVR1Zjh.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz