Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: @Rosalinea: @crazy_frog: a może on faktycznie prawiczek albo ciepły?albo spece od jego wizerunku powiedzieli mu,że lepiej bedzie,jak nie będzie kojarzony z żadną laską?dietki i treningi będą się lepiej sprzedawały.i wanessa się wkurza,że traktuje ją tylko jako ozdobę.zero czułości,tylko jako najatrakcyjniejsza para w hotelu.bo jemu fejm potrzebny,po to do hotelu przyszedł?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bubba222: para na pokaz i na potrzeby programu. Ładnie wyglądają i nic więcej.
Mnie jego zachowanie w stosunku do Klapessy potwornie drażni. Lekceważąco i drwiąco jej odpowiada, o ile w ogóle raczy odpowiedzieć. Żadnych fajnych rozmów między nimi nie ma. On ze wszystkiego robi tajemnice. Ciagle coś ukrywa jakby niewiem co chciał zataić. Podejrzane to wszystko
@bubba222: wiesz co tak całkiem serio to ciepły chyba nie bo widziałam że był gdzieś z Miłoszem i kolega Iwanem i ewidentnie cisnęli z niego bekę że niby jest ciepły typu Iwan go całował czule w głowę itp, myślę że jakby to była prawda to nie robiliby z tego #!$%@?. Wydaje mi się że on tam poszedł po fejm i żeby zbudować nieskazitelny wizerunek a wiadomo jak kończą się te związki
@bubba222: Ona nawet mówiła Miłoszowi w pokoju, że na rajskim lub pandorze to specjalnie tak mówi i podkręca że coś jest między nimi, że się zlbiżają itp. bo chce pokazać, że coś się dzieje w tej parze,, że jest oparte na uczuciu, bo to się lepiej sprzeda i w finale mieliby rónież większe szanse, jak para z rodzącym się uczuciem. Tak więc, ona otwarcie o tym mówi, że to ściema.
@bubba222: No trochę na prawiczka wygląda...kilka razy mówił, że zrywa z dziewczyną, żeby za daleko nie zaszło...ale dziwi mnie też dlaczego go Ciposz wyzwał od cweli na jednej z imprez co się wodą polewali. Potem go Ciposz przepraszał.
Widać jakąś sztuczność w zachowaniu. Tu pasuje o tyle do Klapessy, że ona bardzo dba o to co powie, jaki jej profil pokażą a on to robi naturalniej, ale widać, że on też