Wpis z mikrobloga

@mystery_26: @Rosalinea oni oboje są bardzo niestabilni, nie zdziwilabym się gdyby się okazało że tkwia w toksycznej relacji w której kłócą się i godzą. Jednak mam wrażenie że Wika już olala Miłego i jest to związane z tą całą jej przemiana czy też checia zaczęcia "od nowa". Ale szczerze powiedziawszy to mnie to kompletnie nie interesuje czy oni są razem czy nie, zresztą mam to samo jeśli chodzi o resztę par
@Lolek1011: ja i tak nie mam zamiaru ich obserwowac - czy sa razem czy nie, po finale odobserwuje tych co zaobserwowalem. Po tym jak zaczela sie jej wielka przemiana to dalej nie odciela sie w 100% od hp, wiec ja juz nie wierze ani jej ani jemu w te brednie. Chca oboje nabic jak najwiecej followersow przed koncem programu
@aga919191: Tak ogólnie to nie wpatrując się jakoś wybitnie, rzuciło mi się w oczy, że jak on jest na jakiejś imprezie- no a ta była ważna urodzinowa- to Wiktoria np. wrzuca o której idzie spać- takie dobranoc dla wszechświata... Więc oczywiście opcje są dwie- albo zasłona dymna (w co osobiście nie wierzę) albo przekaz, że ich drogi się rozeszły na amen i nie ma się co social mediowy uniwersik za bardzo
@mystery_26: Ja uważam,że Wiki coś napewno poczuła do Miłosza. Tylko cos się musiało popsuć. Ja bym tak do końca Ciposza nie skreślała, on nie jest zły ,tylko niestabilny i do tego duże dziecko. Każdy z nas popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. A czy są razem po programie to ich prywatna sprawa. Mnie mój były gorzej potraktował i tak dałam mu szansę ,której i tak nie wykorzystał. Wogóle tego