Wpis z mikrobloga

@corryand: obejrzałam to i w głowie mi się nie mieszczą dwie rzeczy - dlaczego ona wrzuciła to zdjęcie z widokiem z balkonu w momencie gdy już była przerażona, że gość przyjechał do Gdańska i jej szuka? I druga sprawa - powiedziała, że zablokowała jego konta i jest pewna że jej nie obserwuje - no ciekawe jak to kontroluje jak ma aktualnie setki tysięcy obserwujących, wpuszcza każdego i zapewne 1/5 followersów to
@maszpozdro: ej no dokladnie, kolejna rzecz to czemu nie ustawiła konta od razu na prywatne jak gościu co chwila do niej wypisywal i tworzył kolejne fake konta. Kiedyś mówiła że wynajmuje mieszkanie a wczoraj mówiła jak to jest trudno jej się wyprowadzić z tego mieszkania, że to nie jest taka prosta sprawa mieszkanie zmienić.. że co? Zaskoczyło mnie że ona tak jakoś lekko do tego podchodzi, i jeszcze jest pewna że
@Lolek1011: noo lub założy nowe konto z inną normalna nazwa, doda jakieś fake zdjęcie od kogoś innego i go wpuści na IG . Dodatkowo co jest trudnego w przeprowadzce w takiej sytuacji? Ma raczej dość kasy z roboty, raczej nie wygląda na osobę wiążąca koniec z końcem by stracić kaucję i wpłacić nowa. Można wynająć ekipę przeprowadzkowa. Tylko popakować wszystko do kartonów. W 1dzien można się uwinąć. Ale oczysiscie sytuacja straszna
@maszpozdro: tez tego nie rozumiem. Widac, ze to psychopata czekal tylko by zobaczyc kawalek bloku i po tym fragmencie znajac miasto nawet z google maps jest banalne odnalezc oaiedle z dokladnie takimi blokami. Poza tym w metadanych zdjecia jest ukryta geolokalizacja, wiec trzeba serio miec niepokolei w glowie by wrzucac nawer z romu zdjecia bez odpowiedniej obrobki zdj wiedzac ze ma sie stalkera:
https://www.purepc.pl/metadane-pokaz-mi-swoje-zdjecie-a-powiem-ci-kim-jestes
I co do tegonze uwierzyla w opcje
@Lolek1011: dokladnie, ona jest #!$%@? niepowazna xD gosc ją oglada na 1000% tu nawet nie ma ulamka watpliwosci co do tego. I z tym wynajetym mieszkaniem ze nie moze sie wyprowadzic to jest wrecz smieszne. Moze to jakis sponsorimg ze to mieszkanie ma za darmo dlatego tam siedzi, innego wytlumaczenia na to nie widze. Moja kolezanka na studiach miala typa ktory ja stalkowal i tez wypisywal tak w necie i laska
@corryand: może wynajmuje to mieszkanie od kogoś znajomego i ma taniej, ciężko powiedzieć bo jest to kompletnie nieracjonalne z jej strony bo przecież każdy wie że przeprowadzka może przyjemna nie jest ale na ogól do ogarnięcia w parę dni, w końcu chodzi o małe mieszkanie a nie dom. Gdyby było jej to mogłaby je wynająć komuś a sama wynająć coś dla siebie. Jak usłyszałam że jeszcze we wrześniu gość pojawiał się
@Lolek1011: wolalbym miec mniej pieniedzy na zycie albo wynajmowac tylko pokoj i miec spokojniejsze zycie niz siedziec w tym gownianym mieszkaniu jak wiezien ze stalkerem w kazdej chwili obok. Ale super zycie, codziennie sie bac o siebie, codziennie nasluchiwac czy ktos sie nie wlamuje, wlatywac i wylatywac z przerazeniem z mieszkania po tej kaltce i do garazu. Siedziec caly czas z zaslonietymi oknami i czekac kiedy on sie zjawi. Ona niby
@corryand: hmmm wydaje mi się że mówiła że występowała jako cheerleaderka w Gdańsku a potem w Krakowie i że widziała na jego Ig że był w Gdn tam gdzie ona występowała i że w Krakowie też był w tym czasie.. ale słuchałam tego tak 5 przez 10 więc może coś pomieszalam. Ja na jej miejscu chyba bym się schowała w mysiej dziurze, jakoś tak się to nieszczęśliwie zbiegło w czasie z
@Lolek1011: ja sluchalem calosci ale nie mam pewnosci co do tego wrzesnia. Tez jej strasznie wspolczuje i mam nadzieje, ze jednak sie opamieta i sie wyprowadzi w koncu stamtad. Jestem ciekaw kiedy koles znowu sie pojawi pod jej drzwiami, moze teraz go cos tymczasowo powstrzymuje przed podrozowaniem ale odczeka az ona wroci do nornlanosci i bedzie mbiej ostrozna i wtedy sie pojawi.
@maszpozdro: mi nie mieści się w głowie, że o nim mówiła na story. Przecież typa to nakręci x100


@katarzyn-raz-dwa: Ona jeszcze chciała podać jego nazwę instagrama, żebyśmy zobaczyli że naprawdę dodawał zdjęcia z różnych części Polski jeżdżąc za nią XD Świetny pomysł, dobrze że ludzie jej odradzili zamiast jeszcze podpuszczać
@corryand: @Lolek1011: Ja mam nadzieje, że po upublicznieniu tej historii przeczyta kilkadziesiąt wiadomości zwrotnych od ludzi z jakimikolwiek radami i będzie bardziej ostrożna. Ta historia jest w ogóle bardzo świeża, ona powiedziała że to zaczęło się na początku 2020 roku a okazało się że zaczęło się na początku 2021 XD pomyliła tez jego wiek o 10 lat, ona musi być strasznie roztrzepana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maszpozdro: a czemu uwazasz, ze podanie jego insta jest zlym pomyslem? Ja tak sobie mysle, ze jakby splynal na niego jakis lawinowy hejt i wiedzialby ze mnostwo osob w pl wie jak wyglada i ze groza mu np ze go zabija jesli kiedykolwiek tu przyjedzie to moze w koncu by odpuscil.. chociaz jak on nawet policji sie nie bal ktora go na glebe walila to watpie by to pomoglo. Ale cholera