Wpis z mikrobloga

Sobota letka, godzina prawie 9. Jedni siedzą już w robocie w ten dzień, drudzy za chwilę obudzą się na potężnym kacu. Ktoś szykuje sniadanie do łóżka swojej kobiecie, które zaraz psznie zje. Ktoś wraca właśnie z porannego biegania, a osoba którą mija obok na chodniku, idzie po drugie już piwo tego poranka. Pamiętajcie, cokolwiek robicie, wasz żywot na pewno jest lepszy od pewnego ulańca z gór, który od kilku godzin spocony przegląda tag z nocy i zgłasza co popadnie z 2 telefonów. No to krótki film będzie, na razie.
#kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
@serbski_schab: właśnie wróciłem z nocki, zjadłem sowite obiado/śniadanie a wszystko popiłem butlą Kanonkop'a. Luba wraca o 16 a ja idę spać z myślą że rudy psychol to przegryw totalny.
Wyobraźcie sobie nie móc wyjść w spokoju na miasto bo zawsze czujecie na sobie wzrok tych którzy znają twoją persone. Przecież ta rura nie ma życia i nosi piętno humanoida i kreatury.
Kabee - @serbski_schab: właśnie wróciłem z nocki, zjadłem sowite obiado/śniadanie a w...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@serbski_schab:ostro wczoraj popiłem, próbuje poskładać sobie film z wczoraj. Jednego natomiast jestem pewien. Na pewno nie zrobiłem takiej trzody jak ruda rura parę lat temu w Koloni
  • Odpowiedz