Wpis z mikrobloga

czyli podziękuj pracodawcy za kwarantannę xD w takim przypadku tylko ty będziesz sprawdzany


@BonerBogdan: ale to nie ja, u mojej mamy w pracy kolezanka miała katar i zrobiła sobie test, była zaszczepiona po dwóch dawkach, wyszedł kowid pozytywny i tego samego dnia dostała smsa z sanepidu ze jest 10 dni kwarantanny bo miała kontakt z osobą zakażoną, ja w tej chwili przebywam w tym samym domu ale to jest duży dom
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: hej, ja miałem apkę a policja była przez 10 dni, dzień w dzień 8:15-8:30, w niedziele przyjechali kryminalni w cywilu z blachami na łańcuszkach i jeszcze mnie chcieli opieprzyć ze w niedziele po 8 nie wybiegam sie przywitac (mieszkam w domu). Ale taka ich robota, szef kazał to muszą jezdzic.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: apki nie instalowałem, to samo doradziłem domownikom. Policja zadzwoniła 2 razy z pytaniem czy wszyscy są w domu. Nawet nie prosili o przekazanie telefonu innym osobom z mieszkania którzy również są na kwarantannie, w celu potwierdzenia.
  • Odpowiedz
nałożyli kwarantanne na wszystkich domowników? u mnie tylko na 1 osobe


@Ksemidesdelos: na niezaszczepionych. Mi #!$%@? 15 dni ''kwarantanny, a jak złamię to 30000zł kary. Ale ojciec jest zaszczepiony, to pani z sanepidu czy z policji (już nie pamiętam) zasugerowała mi, żeby mu powiedzieć, żeby ograniczył wychodzenie z domu bo zaraża, ale żadnej kwarantanny/izolacji nie ma xDDD

https://www.wykop.pl/link/6384047/#comment-99037673
mrbarry - > nałożyli kwarantanne na wszystkich domowników? u mnie tylko na 1 osobe

...

źródło: comment_1637950683yHnOudlDi9OMLxsI8x95YJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz