Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
A kto umarł ten nie żyje.
#punchdown
No i jak można się było spodziewać, dyscyplina lania się po głupich ryjach, czyli igrzyska dla neandertalczyków doczekała się ofiar.
Czy mi go żal, no nie, w zasadzie jest mi to obojętne. W każdym razie zastanawia mnie kto ogląda takie zawody, a przy okazji czy osoby biorące w niej udział nie mają żadnego rozumu, nie wiedząc że ekspozycja na cios w taki sposób może okazać się smiertelna?
Pobierz PMV_Norway - A kto umarł ten nie żyje.
#punchdown
No i jak można się było spodziewać,...
źródło: comment_1637942872wQTEQYaPYqxIV8DpIRu7O3.jpg
  • 13
@PMV_Norway: Po prostu w Polsce zrobiło się sto zbyt profesjonalne, a jak wiadomo profesjonalny sport (pomijając to czy wgl można nazwać to sportem) nigdy nie był zdrowy i wolny od strasznych kontuzji. W Rosji odbywało się to w stodole , każdy stał jak chciał , chował podbródek. A w Polsce pełne zasady. Głowa do góry i nie unikasz ciosów. Pech chciał ze Waluś trzymał się tych zasad jak nikt inny. Szkoda
@PMV_Norway: slapfighting jest 100 razy lepszy niż przytulanie się pseudo bokserów przez pół godziny. Chyba każdy z nich wiedział czym może to się skończyć, zdobywanie mount everest to też 1-2% ryzyko śmierci, po co ludzie tam wchodzą?