Wpis z mikrobloga

#stadia ma dobre deale na #blackfriday, stąd chciałem podpytać - widzę, że jest dosyć dużo gier z rodziny #assassinscreed (od #ubisoft)- dawno temu grałem w jedynkę i widzę, że od tamtej pory sporo się pozmieniało - doradźcie która wersja byłaby najlepsza, od tak do pogrania przez pół godziny w tygodniu :)

zdjęcie (moje) dla uwagi - #rdr2 również przed chwilą zakupiony, w tle starówka w #lublin

#gry
nalogowiec - #stadia ma dobre deale na #blackfriday, stąd chciałem podpytać - widzę, ...

źródło: comment_1637938515B722z0LSEDgfqBBQ57pReP.jpg

Pobierz

który Assassin’s Creed był najlepszy?

  • Black Flag 40.7% (46)
  • Odyssey 16.8% (19)
  • Origin 12.4% (14)
  • Rogue Remastered 2.7% (3)
  • Syndicate 0.9% (1)
  • Unity 9.7% (11)
  • Valhalla 16.8% (19)

Oddanych głosów: 113

  • 9
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@Kroledyp: ja mam porównanie, to napiszę

GeForce NOW jest spoko, gry działają przeważnie zadowalająco i nic nie tnie, ale czasami (na światłowodzie FTTH) zrzuca bitrate i nie chce wracać już do poprzedniego, więc gra wygląda jak pikseloza i trzeba restartować. Stadia natomiast też jest ok, ma nieco gorszą grafikę (w sensie wygląda jak na Xbox Series X), a sieciowo są chyba najlepszą usługą tego typu. Czy grałam na światłowodzie 1200/240 czy
  • Odpowiedz
zrzuca bitrate i nie chce wracać już do poprzedniego


@Avil: a masz ustawione "na sztywno" ile ma brać Mbit? Bo przy trybie automatycznym też tak miałem.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@nowiutki: podobnie było i na automatycznym i na ręcznym (ustawionym na max) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dało się przeżyć ale trochę denerwowało
  • Odpowiedz