Wpis z mikrobloga

Hej mirasy i mirabele! #chwalesie Pa jak @hotshops_pl dostarcza! Parę dni temu wygrałem w ich #rozdajo paczkę z prezentami a w niej:

- smartwacha firmy Blitzwolf BW-HL2, bardzo fajny elektroniczny sikor z masą funkcji (ʘʘ)
- pyszne miśko-żelki które odrazu zeżarłem i nawet nie jest mi przykro ʕʔ
- czerwona antystresowa piłeczka do gniecenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
- otwieracz do kapslowanych butelek
- czarna zakupowa torba
- oraz naklejki
Dzięki piękne, zajebista paka! (òóˇ)

Poszukujesz #cebuladeals #promocje #promocja #okazje #blackfriday ? to wpadaj na: HotShops

Czym jest HotShops.pl ? - to najlepszy w Polsce portal z okazjami, dziel się ze społecznością znalezioną przez ciebie okazją, promocją, kodem rabatowym, oceniaj komentuj zdobywaj punkty które wymienisz na nagrody!
Herbatnik - Hej mirasy i mirabele! #chwalesie Pa jak @hotshops_pl dostarcza! Parę dni...

źródło: comment_1637919078smytYVmEjfDvKCwYOkaqer.jpg

Pobierz
  • 12
@hotshops_pl: wysyłacie jakieś prośby do wygranych ludzi o polecenie sklepu? Żaden z tych podlinkowanych wpisów nie ma tekstów w stylu:

Poszukujesz #cebuladeals #promocje #promocja #okazje #blackfriday ? to wpadaj na: HotShops

Czym jest HotShops.pl ? - to najlepszy w Polsce portal z okazjami, dziel się ze społecznością znalezioną przez ciebie okazją, promocją, kodem rabatowym, oceniaj komentuj zdobywaj punkty które wymienisz na nagrody!


Nie twierdzę, że to wszystko to fejk. Chodzi mi