Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki w ten piękny #blackfriday , z tej strony sklep meblowy Bonni.pl - może kilku z Was już nas kojarzy z pierwszego #rozdajo mebli na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do rzeczy, nagrodą główną to dowolny mebel z naszego sklepu bonni.pl do kwoty 1000 zł (tak to nie żart), jeśli ktoś wybierze droższy to dopłaca tylko różnice - pamiętajcie dostawa + wniesienie jest w JEDYNEJ UCZCIWEJ CENIE czyli #zadarmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady - wystarczy plusnąć i wygodnie na naszej kanapie usnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ALE UWAGA- jest opcja zwiększenia szansy (poniżej wytłumaczę o co cho) wystarczy wejść na nasz sklep i wrzucić link do naszego sklepu, kategorii lub produktu z kilkoma słowami czy zdaniami w komentarzu - oczywiście to jest DLA CHĘTNYCH nie obowiązkowe, ale zwiększa szanse uczestnika dwukrotnie.

Wybór zwycięzcy odbędzie się przez #mirkolos - jest tam opcja ZWIĘKSZENIA SZANSY - jak to działa? Po prostu nazwy użytkowników poza plusowanymi, a dodanymi jako "zwiększ szanse" zostają uwzględnione 2x (lub więcej, jeżeli wpiszemy je tam kilka razy) - za pierwszym razem wyniknęły pewne niedomówienia w tej kwestii więc teraz mam nadzieję, że wszystko będzie jasne i klarowne. Ja zobowiązuje się, do dodania do zwiększonej szansy wszystkich wrzucających link w komentarzu i zastrzegam sobie prawo do dodania kogoś kilka razy za najlepszy komentarz z linkiem.

----------------- DODATKOWE SUPER WAŻNE INFORMACJE -----------------

Udział biorą wszyscy z zielonkami włącznie (bo mamy zielone logo XD)
Plusować można do niedzieli, do środy uroczyste otrombienie zwycięzcy.
ZA KREATYWNE OPISOWE KOMENTARZE Z LINKIEM ZWIĘKSZAMY SZANSE WYGRANIA kilka razy
Jeśli wybrany mebel przekroczy budżet 1000 zł można dopłacić tylko różnice.

Wszystkie meble są Polskiej produkcji.

----------------- SUPER PROMOCJE NA BLACK FRIDAY -----------------

Black week na bonni.pl - rabat od 50 zł do 1000 zł po przekroczeniu odpowiednich progów + z okazji black friday darmowe wniesienie do każdego zamówienia!

Marzysz o stole i krzesłach w stylu loft? A może szukasz taniego tapczanu dla teściowej? To wszystko znajdziesz u nas w Bonni meble, linki poniżej:

Przydatne linki:
Sklep Meblowy Bonni
Rozkładane Kanapy
Sofy z funkcją spania
Stoły i krzesła do kuchni i jadalni LOFT
Regały, komody, meblościanki i inne

#meble #wnetrza #dom #cebuladeals #bonni #mieszkanie
Pobierz BonniPL - Witajcie Mirki i Mirabelki w ten piękny #blackfriday , z tej strony sklep m...
źródło: comment_163793445415g2v3MP6EKQfLQxP4dSKq.jpg
  • 213
@BonniPL https://bonni.pl/sofy/120-sofa-z-funkcja-spania-sewilla
Kiedy mówię "Meble Bonni", mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu...i tak sobie myślę, że Michał naprawiający swe tagi w piwnicy zapomniał, co ten Mireczek, ten dobrodziej może i... do niedawna zielonka, ale chojny i szlachetny zrobił dla Mirabelek i Mirków, dla całego Mirko.
Siedziałbym. Spałbym. Po prostu.