Wpis z mikrobloga

@knur3000:
-każdy film z Leo - albo film kultowy (Co gryzie Gilberta Grape'a, Szybcy i Martwi, Całkowite Zaćmienie) albo zarobił w #!$%@? siana bo dobra fabuła (Wyspa Tajemnic, Krwawy Diament, Infiltracja) Oscary spadają z nieba
-filmy z Jen - gówniane X-Meny (pisze to jako fan x-men) I ekranizacja upośledzonej powieści dla dzieci

Nie no, to dlatego, że Leo jest chłopem xD
  • Odpowiedz
@knur3000: tam poszła gruba manipulacja tytułem bo ostatecznie powiedziała to:

Aktorka sprawę skomentowała w magazynie „Vanity Fair”. – Dzięki Leo film zarobi więcej pieniędzy. Jestem szalenie zadowolona z mojej umowy – powiedziała
  • Odpowiedz
@knur3000: Tak sobie patrzę na jej fotki z białkiem na twarzy #pdk i zastanawiam czy nie powinna zmienić branży filmowej. Wtedy to na pewno by zarobiła więcej niż DiCaprio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hrabia_Horeszko: akurat te konkretne o których mowisz to chyba nie były jej, wydaje mi się ze na reddicie widziałem jakiś debunking tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@knur3000:

Vouge


Jak znam życie to jest jej autentyczny cytat ale wyrwany z kontekstu który pewnie wyglądał tak:
-zarobiłam mniej niż diKarpio bo jestem kobietą? Co za bzdury pani redaktor insynuuje! Przecież on zagrał w lepszych filmach/ miał lepsze rolę.
  • Odpowiedz
to jest wyrwane z kontekstu. Nie wiem czy Vogue umie w angielski, ale ona zadała to pytanie i sama odpowiedziała, że nie. Zarobiła mniej jak Leo bo jej filmy przynoszą mniej przychodu. Zresztą różnica była niewielka, Leo dostał $25M, a ona chyba $18M. Ja bym się zgodził nawet na $10M :)


@boguslaw-de-cubalibre: Csiiiiiiii lepiej o tym nie wspomnieć, mizogini z wykopu już wydali wyrok na podstawie clickbaitowego fejka, z resztą
  • Odpowiedz
@demagog: Tak, choćby "Poradnik", "American Hustle" czy jej wybitny debiut w "Do szpiku kości".
Co prawda gra również kotlety za duży hajs, ale nawet to robi wyjątkowo dobrze. Di Caprio to aktor absolutnie wybitny, bez dwóch zdań, ale ma trzykrotnie większy staż od Lawrence i żeby udreptać sobie karierę na tyle, żeby grać tylko w dobrych filmach też musiał wystąpić w kilku widowiskach nie grzeszących ambitnością jak choćby "Titanic", "Niebiańska
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: nie umniejszam jej talentu, to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, ale pozostanę przy swoim- moim zdaniem nie zagrała żadnej wybitnej roli. W Poradniku większość roboty odwalił Cooper, w American Hustle moim zdaniem była przeciętna, dobra rolę miała w tym filmie o młodej wynalazczyni sprzetu domowego, nie pamiętam tytułu.

Na tych etapach kariery Lawrence i DiCaprio na ma sensu ich porównywać i tyle.
  • Odpowiedz