Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Niedawno udało mi się skończyć pierwszą w życiu (i raczej ostatnią) figurkę. Jest to figurka Oficera wojsk pancernych IIRP z PanzerHobbyArt (tutaj można zobaczyć ofertę). Wyszło delikatnie mówiąc słabo ale za to wygląda jak figurka przedstawiająca chorego na syfilis. Nie mogłem sobie odmówić mema. Druga fotka w komentarzu.

#modelarskarzeznia < zapraszam do zapoznania się z tagiem #modelarstwo #heheszki #tworczoscwlasna
Rzeznik124 - Dzień dobry,
Niedawno udało mi się skończyć pierwszą w życiu (i raczej ...

źródło: comment_16378372758AUwsMizlFCm2N45bftZk3.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rzeznik124: tak jak wyżej napisane. Nie maluj oczu, to popsulo efekt. Spójrz na kogoś z daleka na ulicy i sprawdź ile białka oka widzisz. Oko w w wiekszosci jest zasloniete powieką, wieksza czesc zajmuje zrenica i tylko po bokach zrenicy masz trochę białka, które też nie jest śnieżno białe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rzeznik124: malowanie ładnie Ci wyszło i łatwo poprawisz ten model :) jako wash do twarzy polecam washa reikland flesh od games workshop- robi dobrą robotę. możesz tez potrenować highlighty. Wez bazowy zielony kolor i odrobinę go rozjasnij żółtym. I delikatnie uwydatnij wszystkie wypukle faldy ubrania :) Zdjęcie dla przykładu, niebieska czesc szaty
anussatanus - @Rzeznik124: malowanie ładnie Ci wyszło i łatwo poprawisz ten model :) ...

źródło: comment_1637906021muBzk6YtkuCl6bT4AouGgD.jpg

Pobierz