Wpis z mikrobloga

Mirki, mam plusx i sobie chwalę, ale ichniejsze EPG nie ma wszystkich kanałów i np. taka Superstacja nie ma historii. Używam Smart IPTV. Próbowałam EPG.ovh i też nie ma wszystkich kanałów. Jakieś rady?

#iptv #plusx
  • 9
  • Odpowiedz
@monikaklika:

Pewnie nie odczytuje ci zewnętrznego pliku epg tylko ten od smart iptv. epg ovh pokrywa prawie wszystkie kanały tylko ta aplikacja smart iptv jest upośledzona na urządzeniach ze smart tv bo zapewne taką posiadasz.
  • Odpowiedz
@monikaklika: Kanał superstacja nie istnieje, pewnie daltego nie masz EPG :)
Wydarzenia24 teraz się nazywa i trzeba by podmienić w pliku i załadować plik zamiast linku do Smart IPTV ale i tak ta aplikacja ma problemy z zewnętrznym EPG więc jeśli masz PlusX to najlepiej zaznaczyć Detect EPG przy wgrywaniu z linku.
  • Odpowiedz
@monikaklika: Na stronie gdzie wgrywasz listę kanałów jest zakładka Converter. Zapisz listę jako plik i wczytaj, braki wyświetlą się na czerwono. Wtedy załaduj listę do np. Notepad++ i dodaj adres EPG do tvg id
  • Odpowiedz
@monikaklika: Musisz wejść na stronę siptv i tam w „codes”(?) masz epg do każdego kanału. W tych kanałach, których nie masz epg musisz sam podmienić na takie jakie masz na stronie siptv.
Ja tak zrobiłem i mam na wszystkich kanałach epg. W sumie to też przy wrzucaniu listy, wrzuciłem epg ovh ale z ovh też mi nie działało jak wrzucałem listę bez edytowania jej z siptv.
No i są dni gdzie
  • Odpowiedz