Wpis z mikrobloga

Na lajwie była bardzo ciekawa sytuacja jak Mike i Mati zamawiali pożegnalne driny jak Łoniak wychodził.
Mike mówi do Matiego że jak dotrwa do głosowania to ma bankowo wygraną programu - wyraźnie mu powiedział że wie co mówi wyraźnie sugerując że wie jak pozostali uczestnicy zagłosują. Coś mi mówi że produkcja już tak zwaliła program, że nie zdziwi mnie sytuacja że z jakichś powodów Mati opuści HP tuż przed ostatnim finałowym tygodniem (aby widza jeszcze bardziej zaskoczyć).
#hotelparadise
  • 10
@kipman1: Z obecnych par Wiki I Miłosz zostaną przeciągnięci do Pandory dla dymów i pewnie odpadną tuż po niej. Drugą parą przeciągniętą do Pandory będą Nono i Łukasz bo u nich też będzie sporo ostrych pytań, ale przejdą dalej głosami starej gwardii i będą w finale. Z Sarą i Michałem pewnie by wygrali (trochę mnie dziwi takie podejście Majka, trochę jaki Bibi) ale z Matim i Vanessą już nie, choć mogę
@patie: mi się wydaje że jest całkowicie inaczej - Mike już jakiś czas był na zewnątrz - sorry - z większością ludzi co wyszli miał pewnie nie jeden kontakt czy to telefoniczny czy internetowy i pewnie nie raz rozmawiali o sytuacji w hotelu.
@kipman1: też to słuchałam ale z doskoku, myślałam że coś źle zrozumiałam, ale jednak nie skoro ty też o tym piszesz,
dziwne to jakieś, tym bardziej że z taką samą pewnością Miły gadał na Live kiedy wypadła Natka, wcześniej mówił do Uszatego i kogoś tam że ona wyleci, bo wie co mówi ,i tak było
@Amikamamy: więc gadają że program nie reżyserowany, że nie mają może ról do odgrywania, żyją sobie normalnie i robią co chcą ale na ich decyzję ma wpływ produkcja...może oni nawet o tym nie wiedzą ale oni obserwują i robią takie ruchy żeby się kręciło.