Wpis z mikrobloga

Bo on twierdzi, że ja stwierdzilem ze on byl na narkotykach.Gdzie ja powiedzialem slowo "narkotyki", powiedzcie mi gdzie? Nigdzie nie powiedziałem. Nigdzie. To po pierwsze. Powinien mnie za to przeprosic, tylko powiedzialem raz ze jest nacpany. I w tym momencie gdy czytaja pismo od prawnikow, madry adbuster mowi ze byl na taurynie, kofeinie, chyba adrenalnie juz nie pamietam jakich rzeczach, czyli jakby neguje pismo prawnikow. Mowi w prost ze byl na legalnych #!$%@? wspomagaczach, czy ja czegos #!$%@? nie kumam? No mowi #!$%@? sam sie pograza, mowi w prost ze byl na wspomagaczach. Czyli kto klamie, prawnik klamie czy on klamie? I pozniej w wywiadach widac w jakim on byl w stanie, czyli wytlumaczcie mi cos. Gosc nacpany legalnymi wspomagaczami wchodzi do oktagonu, nie pamieta walki, nie czuje bolu gdzie mu #!$%@? kark skrecam sam sie przyznaje do tego ze mu zalozylem ta dzwignie idealnie. Nie da sie #!$%@? legalnie wytrzymac tej dzwigni, a pozniej w wywiadach po 40 minutach widac ze on dalej nic nie wie gdzie on jest, zachowuje sie #!$%@? tak czyli takiego czlowieka wpuszczaja ze mna do oktagonu? Przeciez jak on by zlapal ta dzwignie bedac w takim stanie, to by mi #!$%@? glowe urwal. Czy ja czegos nie kumam? Wpuszczaja goscia naszprycowanego legalnymi srodkami #!$%@? zeby sie ze mna #!$%@?ł? Tak? I to ja jestem #!$%@?? Ja jakbym byl w takim stanie ja nawet #!$%@? kawy nie wypilem tego dnia, ja myslalem ja szedlem go #!$%@? ubic. Jezeli ja bym byl na tych wspomagaczach legalnych i bym go tak trzymal, to bym zrobil tak AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. I bym #!$%@? glowe mu urwal, no ludzie! Ludzie jak mozna dopuscic goscia w takim stanie ze mna do walki, #!$%@??! Powinna byc walka anulowana za to, ja mu prawie leb ukrecilem zem nie puscil tej dzwigni, jakbym byl w takim stanie jak on to bym go #!$%@?, leb bym mu urwal. Ludzie stoi nacpany AAAAAYYYY BO JESTEM #!$%@? NA WSPOMAGACZACH sam sie do tego przyznaje LUDZIE. Przyznaje sie stoi przed ludzmi "tak" wygwizduja? #!$%@? ja prawie z gosciem ktory "ayyyayayyayyayyayayayyayasyaayayya wiecie bo ja chce zabic ozdobe abyyaybyaybya" no #!$%@? takiego goscia postawcie ze mna do klatki, i jeszcze #!$%@? on to mowi oficjalnie? Na wszystkie dowody w sadzie, chce isc do sadu to niech idzie bo na wspomagacze w umowie jest idealnie napisane: ze powinien mu zabrac #!$%@? wyplate, idealny #!$%@? wspomagaczeeeeeeeech. #!$%@? adbuster. NO LUDZIE #!$%@? ja nie moge tego sluchac kocham FameMMA ale nie pozwole zeby taki #!$%@? debil byl w federacji no #!$%@?! ludzie! gosciu oficjalnie przyznaje, dostaje kase za to zeby wejsc ayayayyayayayyayaasha na legalnych srodkach #!$%@? do tego i jeszcze sugeruje wczesniej ze mam HIV? Kto tu jest #!$%@?? ja? Tak ze jeszcze teraz to pokazuje jestem #!$%@?, pomyslcie #!$%@? pomyslcie. Jezeli nie mam racji to jestem psychopata okej. Wpuscili mi #!$%@? goscia nafaszerowanego do oktagonu? Walka powinna byc anulowana, ja bym mu kark ukrecil nie wiecie jak ta dzwignia weszla. Ja slyszalem jak mu kark strzela, a ten #!$%@? byl na srodkach wspomagajacych i nie odklepal. ROZUMIECIE TO #!$%@? CZY NIE? Bez kitu #!$%@? zrozumcie to, ja jestem dziadkiem ja jestem psychopata w dukie sie spotykaja mnie oczerniaja, ze mi szczeka #!$%@? wypadla miesiac #!$%@? ciezkich przygotowan #!$%@?!! a ty mi wychodzisz #!$%@? nie nacpany bo byles #!$%@? taaaaaaaaki. 40 minut pozniej nie umiales sie #!$%@? wyslowic debilu, ja #!$%@? jeszcze mnie sadem straszysz? sadem #!$%@?? jebnij sie #!$%@? czlowieku w glowe swieta trojca sie spotkala i mi #!$%@? kurde w glowe strzelaja. Ja jestem #!$%@?? Ja jestem pala zyciowa? okej. Ja jestem pala zyciowa bo to zrozumialem... #!$%@? puszczaja mi typa, typa takiegooo.... do klatki....aaaaaaaaaaaaa co ja niby mialem zrobic tan przegryz? Przeciez wiecie jak czlowiek jest na takich srodkach, to mu #!$%@? nie zatrzyma bo sie czuje mlodym bogiem eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Przyszedl sedzia #!$%@? by chcial nawet to przerwac aby mnie dalej #!$%@?, prosto w oczy mu powiedzialem ze mi szczeka wypadla NIE KRZYCZALEM SEDZIA, nie krzyczalem sedzia ani razu. Powiedzialem tylko raz, raz powiedzialem tylko nieee.... nieee ani razu trzy razy krzyczalem szczeka, szczeka lezy ale on #!$%@? nie slyszy to neich #!$%@? koniec tematu. Mam tego #!$%@? dosc, puscili mi na legalnych srodkach nacpanego goscia tak? Nigdzie nie powiedzialem na narkotykach, nigdzie nie powiezialem narkotykach masz mnie przeprosic adbuster nigdzie nie powiedzialem narkotykach i to ze zasugerowales swoim widzom a masz poltora miliona widzow ze ja mam HIV to #!$%@? masz mnie za to przeprosic, chciales #!$%@? wojny? To masz z ozdoba, koniec #!$%@? tematu

#famemma