Wpis z mikrobloga

@dzika_kaczka_bez_dzioba: No obecnie w takich porach to rower czy hulajnoga elektryczna to jedyny sensowny transport. Problem polega na tym ze #!$%@? deszcz, zaraz będą śniegi i #!$%@? wielki dwa bąbelki będą. Za stan tego wszystkiego ktoś powinien odpowiedziec przed odpowiednimi komisjami, układy powinny wreszcie zostać #!$%@?, stare napomniane sprawy wkoncu powinny zostać rozwiązane a do władzy powinien stanąć ktoś kompetentny, a nie stale dofinansowywać ulubiony sport starszego syna ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pulton: ja kończę pracę o 15., młody ma przedszkole na Unii Europejskiej. Jak szybko wybiegnę z pracy i biegiem do auta to pbez problemu dojadę. Raz zamuliłem 2-3minuty i byłem w domu jakieś 20minut później :( no i korek jak #!$%@? był xD
@dzika_kaczka_bez_dzioba: przejazd na Władka IV przy stacji MZK i dalej jest dobry niezależnie od godzin, ponieważ dookoła masz obwodnice i wjazd na Ske która nierzadko o tej godzinie transportuje się ze szczecińskiej. Idz pan w #!$%@? z tymi drogami.

Jeden znajomy mówi „narzekasz ze robią a jakby nie robili tez bys narzekał”. Szkoda, ze ludzie nie rozumieją ze nikt o roboty drogowe się nie kłóci i fajnie ze naprawiają. Tylko niefajnie