Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybacz: WAU 2. I tego też sprzedałem xD Ale był wygodniejszy od EH. Po prostu te ergonomiczne mają dla mnie za płytkie siedziska i teraz szukam czegoś innego.
  • Odpowiedz
@wybacz: Tak jak @franaa pisze - te fotele są dla relatywnie szczupłych osób ale jest pewnego rodzaju obejście tego problemu. Na takie fotele jeśli posiadają tylko profil siedziska wygięty a la banan (nie tak jak Wau 2, te mają całkowicie inny) można zarzucić poduszkę od Kulik System https://meblujdom.pl/ergonomiczna-poduszka-na-krzeslo-biurowe-id12697.html i wtedy nie wrzyna się rama siedziska w uda.

Sam jestem dosyć szczupły ale gdy np moi znajomi 100kg+ siadali bez
  • Odpowiedz
@wybacz: Hej, zapomniałem dodać, że na test nie musisz kupować akurat tej specyficznej, rehabilitacyjno-ergonomicznej tylko możesz podskoczyć do np. Leroy Merlin na stanowisko z poduszkami na fotele ogrodowe, wybrać sobie coś Ci pasuje za jakieś +- 40 zł i sprawdzić czy się dalej wrzyna. Tam masz sporo poduszek o różnych kształtach i grubościach - zaleca się jakiś kwadrat grubszy niż 1.5 cm.
  • Odpowiedz
@glos_zenady:

siatka, ale na ceneo pod modelem z tkanina pisza, ze taki sam problem

zastanawiam sie na ile jest to kwestia przyzwyczajenia, bo mam wrazenie ze powoli dupa sie przyzwyczaja do siedziska, ale to sie okaze ze jakis czas

na chwile obecna co jakis czas trzeba wstawac
  • Odpowiedz
@wybacz: jak trafiłeś :D przedwczoraj znalazłem profim veris net 111sfl - okazja bo za 1000zl(z olx, ale nowy - chłopak otrzymał drugi do pracy zdalnej)

A Ty sie przyzwyczaiłeś?
  • Odpowiedz
@wybacz: Jest super, już wcześniej miałem z nim styczność i wiedziałem, że mi pasuje. Myślałem, ze droższy ergohuman wywoła jakieś wow na mnie, ale w sklepie rozczarowałem się słaba jakością wykonania i po chwili siedzenia tez miałem problem z naciskiem na uda - to faktycznie fotel dla bardzo szczupłych osób
  • Odpowiedz