Wpis z mikrobloga

Wychodki i inne bezmózgie yeti tagowe, od powiedzmy 2 lat, dzień w dzień w waszym chorym mniemaniu, walczycie z nowakiem, (poprzez walkę rozumiecie obrażanie go na tagu) sporo osób odgraża się tu że chętnie by go wzięło na glany czy tam sprzedało bombę w rudy ryj, ale akurat zawsze ale to zawsze te groźne wychodki mają "za daleko i niech ktoś" (pomijaj kwestie że obracacie w kółko 4 chyba jego rzekomymi adresami-więc tak naprawdę gówno wiecie). Stąd moje pytanie jak w ankiecie, co tym osiągnęliście?

#patostreamy
#kononowicz

Co tym osiągneliście?

  • Nic 21.6% (11)
  • Gówno rozrobione na rzadko 37.3% (19)
  • Bany łącznie liczone pewnie w latach 17.6% (9)
  • ale sradek too i tamto i złodziej 23.5% (12)

Oddanych głosów: 51

  • 19
@COVID-21: wychodki to wiesz, bija nowaka paskiem od szlafroka na pluszowym krzyzu XD
szczegolnie go boli jak pozywa wójcika i on caly obsrany juz od niedzieli siedzi XD
wywalili jarkowi kanal i co im zostalo? no grzebanie patykiem na podworku i seks ze zwierzetami XD
ja juz to mowilem - dobrze ze jestem hipokryta bo chociaz jak ja pisze ze komus cos gdzies to wiadomo ze nie zrobie a wykopki kiedy
@SUBAGAZI: Nie zawodzisz, nie zawodzisz. Lepiej być padawanem centaurzym niż trzymać z wami, bo prawdę mówiąc ten parzystokopytyn ulaniec, rozgrywa was jak chce i jeszcze trzepie na tym hajs, a wy to możecie jedynie na złość nowakowi wyrwać bana na portalu dla zjebów xD

jak nie o nowaku to w kółko o menelu, albo jakimś #!$%@?


@Kafau: To całkiem proste. Nowak ich wkurza, bo zarabia na szkolnej i ogrywa ich jak chce, mogą go jedynie powyzywać na wykopie i ujcika na kanale. Jareczek wzbudza ich gniew bo mimo tego, że tworzy nijaki content i w ich mniemaniu jest odpadem to i tak ma lepsze życie od 90% z nich. Wójcik znowu jest takim samym przegrywem