Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: W jakichś przepowiedniach kiedyś było że do ostrej jazdy dojdzie po 10 latach od rozpoczęcia konfliktu między Ukrainą i Rosją. I że Polska ma dołączyć z ramienia NATO wraz z kilkoma innymi krajami cała obsrana i przegonić Ruskich tak dość spektakularnie. Źródło z 2011 czy 2012. Pewnie kija to warte ale czekam na to co się wydarzy, może być zabawny zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LucasSpider: @Frygus96: @marcinpodlas8: Proszę, cytat, gdybyście chcieli to mogę poszukać pliku z właśnie ok. 2011 gdzie któreś z tych przepowiedni już są, a dotyczyły jeszcze nierozpoczętego konfliktu :D Ok, cytuję:

Przepowiednia;182,11/sześciowiersz/;

Z trzech stron wielki niedźwiedź uderzy na mniejszego brata,
Ze wschodu, południa i północy wraz z oddziałami białej Rusi,
jego wojska wkroczą na ziemie nędznej i obolałej (chorej) Scytii,
Wielki błąd białego dyktatora doprowadzi do utraty na rzecz
@habaka: Ogólnie to ta przepowiednia to scenariusz jaki rozkminiałem już podczas imby o donbas i krym. Ruscy oblęgają kijów który nie jest celem a zadnieprze. Polacy wkraczają na ukraine gwarantując że ruscy dalej nie wjadać, potem oczami marzeń widziałem polskie falgi we Lwowie. Oczywiście Mniej więcej podobny scenariusz widziałem dla białorusi i Grodna XD
@Frygus96: Kto wie, wszystko jest możliwe :D Ja traktuję to z przymrużeniem oka, ale niewykluczone że tak właśnie może się to skończyć jeśli Rosja faktycznie wejdzie na Ukrainę :)
@habaka: niestety polska i polacy nie mają jaj i drżą przed rosją, a rosja by sie zesrała jakby miała strzelić do polskiego żołnierza. Wiem że zaraz ameby i ruskie trole mnie zaatakują że brednie pisze. Ale najlepszym dla polski jest zwyczajne wejście pokojowe na ukraine kiedy tylko ruscy zaatakują, Między morze się odradza ( ͡° ͜ʖ ͡°)