Wpis z mikrobloga

Wardęga podejrzewa, że albo Ludwiczek to Kashanka, albo Ludwiczek zapłacił Kashance, żeby go wypromował, bo to od jego filmiku zaczęła się wielka popularność grubaska.
Ale w jaki sposób Ludwiczek w ogóle znalazł się na na swojej pierwszej konferencji? Przecież na kanale Ludwiczka nie było żadnych filmików przed Fame MMA, subskrybentów też 0, więc w jaki sposób dostałby akredytację, skoro nie wpuszczają tam randomów,a jednocześnie taki Lipski nie dawał akredytacji nawet PalHajsTV, bo niby szkodzą wizerunkowi federacji?
A może to wcale nie Kashanka ma profity z tej sytuacji, tylko jeden z włodarzy nie jest w stanie oprzeć się urokowi najlepszego polskiego dziennikarza? I to ja jestem #!$%@?ęty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
sartek - Wardęga podejrzewa, że albo Ludwiczek to Kashanka, albo Ludwiczek zapłacił K...

źródło: comment_1637589499piWtjmTy2ufyhtSaqF8adM.jpg

Pobierz
  • 9
@sartek: Wardega jest jakiś odklejony xD kanał Kashanki obserwuje jak dopiero zaczynał i to czysty przypadek, że akurat zrobił film z Ludwiczkiem.. jak dla mnie to famemma pompuje go żeby mieć swojego 'śmieszka' redaktora