Wpis z mikrobloga

@PieceOfShit: @OsaOskarPL: @mattz_: Przede wszystkim warto rozwazyc kupno z adapterem jak bierzemy pada do jakiegos pc stacjonarnego bez modułu bt itp to nie trzeba sie bawic w kupowanie osobnego adaptera do BT

Popularna opinia glosi ze pad do xboxa jest wygodniejszy zwlaszcza dla doroslych i niesymetryczne galki w wiekszosci gier sie lepiej sprawdzaja (krzyzak dzis to zwykle jakies skroty, przelaczanie czegos itp)

A na pc z windowsem pad do
Przede wszystkim warto rozwazyc kupno z adapterem jak bierzemy pada do jakiegos pc stacjonarnego bez modułu bt itp to nie trzeba sie bawic w kupowanie osobnego adaptera do BT


@3mortis: Skoro i tak jest potrzebny jakiś adapter, to już lepiej kupić adapter BT, którego możesz użyć też do innych urządzeń. Nie mówiąc już o tym, że adaptery BT są tańsze.
Skoro i tak jest potrzebny jakiś adapter, to już lepiej kupić adapter BT, którego możesz użyć też do innych urządzeń. Nie mówiąc już o tym, że adaptery BT są tańsze.


@JackBauer: Nie jestem w temacie bo pada mam od lat ale pad z adapterem to chyba jakies grosze roznicy byly

to co wy myszkę i klawiatura macie po kablu jak zwierzęta? Czy porty zawalone donglami? ( ͡° ͜ʖ ͡
@OsaOskarPL: ja kupilem se pada od xboxa z adapterem ktorego nie moge juz wyjac z kompa nie wiem co sie stalo ale nie da sie go wyciagnac juz xD do tego jakis tam kabel dali nie pamietam w sumie juz jaki bo zgubilem za jakies 50 euro
@OsaOskarPL Ten od nowego xboxa mozna polaczyc przez bluetooth albo usb c, ma chropowatą powierzchnię więc się w moim przypadku wogóle nie ślizga nawet po kilku godzinach gry. Dodatkowo triggery i spusty są tak ułożone że idzie je dwa na raz wcisnąć jednym palcem.

Po jakichś chyba 300 godziach grania lewa gajga dalej nie jest wyrobiona i mimo ustawienia martwej strefy na 0.05 nie dotykając jej samochód wciąż jedzie w lini prostej