Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Spanie na balkonie na dzisiejszą pogodę jako wstęp do spania w prawdziwym lesie.

Mam "jakieś" śpiwory a syn prosi.
Mam ochotę ale się trochę boję sam nie wiem czego.
Chyba tego ze nigdy nie robiłem.(,)
Jakieś rady?
#bushcraft
  • 16
@Sl_w_k_1: Próbuj, najważniesza izolacja od spodu, połóż tam coś więcej niż karimaty i dacie sobie rade. Do hartowania sie w sumie dobry sposób tym bardziej że tak jak pisze możecie w każdym momencie wejść do środka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sl_w_k_1: bardziej się obawiaj reakcji somsiadów i wizyty opieki społecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bierz syna, jedź NA DZIEŃ do lasu i nie rób cyrków na balkonie. Rozłóż normalny obóz, zrób herbatę, odgrzej obiad, połóż się na karimacie i utnij drzemkę. Późnym wieczorem zwiń majdan i wróćcie do domu. Chyba że będziesz już oswojony z lasem, to zostańcie na noc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MojWlasciciel: chłopaki już od 5 lat biegają po lesie z mapą.
Już miał nawet treningi w nocy.

Ale ostatnio byliśmy na zawodach gdzie jeden tata opowiadał o spaniu w lesie. I starszy się nakręcił.

Syn da radę. Nie wiem co ze mną( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sl_w_k_1: nic Ci się nie stanie. Nie zamarzniesz, nic Cię nie zje - o ile nie zdenerwujesz niedźwiedzia, to tylko jedna noc. Jak nie masz małej kuchenki gazowej, to weź czajnik z gorącą herbatą i kanapki. Pamiętaj o bieliźnie na zmianę i czapce do spania.
W tym kraju tysiące ludzi kima po lasach, i nic nikomu się nie dzieje.