Wpis z mikrobloga

@sxldsxxl: Ale ty nam nie musisz tego mówić. On ma wieloletnią bogatą historię naganiania na jakieś kompletne syfy, o których nikt nie słyszał. Nawet coś co się nazywało #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To bardzo ciekawy przypadek. Siedział w bitcoinach jak były po 100$. Wszystko #!$%@?ł na shitach :/

Poza tym to był największy antywskaźnik, jaki kiedykolwiek istniał. Przez lata się sprawdzał. Nie naciągany jak jakieś dzisiejsze
OppositionFuhrer - @sxldsxxl: Ale ty nam nie musisz tego mówić. On ma wieloletnią bog...

źródło: comment_1637583394XB7nIKX4lL2DcKRRGg3DR6.jpg

Pobierz
@Opposition_Fuhrer: Zawsze mnie intrygowało skąd takie łby biorą pomysły na to, żeby wróżyć z kuli. Śmiechy śmiechami, ale ktokolwiek odrobinę poważny leje na takie jednostki i by z nimi nigdy nawet muchy w kiblu nie ubił. Oni intencjonalnie robią z siebie debili?

A poza tym, przecież jak taki gość robi nawijkę, która się nie sprawdzi raz, drugi, trzeci, to w sumie po co dalej kontynuował i się pogrążał? To jest dla
@Opposition_Fuhrer: zajebiste XD

Nie wiedziałem o tym. W takim wypadku mógłby dalej #!$%@?ć swoje głupoty i dać innym zarobić na krótkich pozycjach. Im więcej by Amelcio gadał, tym więcej trzeba #!$%@?ć do lewara.

Czemu się już nie udziela?
@Opposition_Fuhrer: Słusznie go jakiś gość tam skomentował z tym liskiem, no ale jak dla mnie to najbardziej odpłynął z LTC. Litecoin nie ma dziś większego zastosowania niż Monero. I mówię to jako ktoś, kto sam regularnie robi zakupy za Litecoina xD

Nie no, chłop ogólnie jest chory. Cierpi na tak zwaną chorobę o kryptonimie - odklejak. Dosyć popularne schorzenie na wykopie.