Wpis z mikrobloga

@rsplayer: w sensie, ja myślałem że chromecast to tylko urządzenie na które możesz castować obraz z appek na telefonie, więc dowolny program do blokowania reklam na telefonie będzie działać, czy to adguard, czy youtube vanced
@bruuh: nie działa, sprawdzałem na Vanced i innych. Niestety nie jest to takie łatwe, nie znalazłem żadnego rozwiązania na anglojęzycznym necie więc szukam pomocy tutaj
@rsplayer: tak, ja instalowałem według pierwszego podpunktu: https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext#Installation
"(easiest) install Downloader by AFTVnews on your Android TV, open it and enter kutt.it/stnbeta or kutt.it/stnstable, then read, understand and confirm the security prompts. (You can also enter 79015 (for beta) or 28544 (for stable), but this requires an extra step to install the AFTVnews Downloader browser addon if you haven't already.)"
później w apce logujesz się na swoje konto w
Wgrałem sobie SmartTubeNext na Mi Boxa i działa elegancko, używałem jakiejś innej appki tego typu ale ta ma SponsorBlock który jest obowiązkowy, bo mimo że mam youtube premium to połowa filmów to i tak reklamy i sponsorowane fragmenty.
Także.. w sumie sam się czegoś tu dowiedziałem xD