Wpis z mikrobloga

@theicecold: jest to jakas poszlaka. Ale zwróc uwagę jaki to precedens daje - powiedziec możemy, ze jak ktos bije psa, to co go hamuje przed biciem dziecka (no i tu faktycznie moze niebezpieczny). Ale jak ktoś zabija w polowaniu, skąd wiemy ze nie byłby w stanie zabic człowieka?

Jak gościu nie wykazuje skłonności do ranienia innych to nie ma powodu mu zabraniac niszczyc/zmieniac swoje ciało.
  • Odpowiedz
@iAmTS: no nie wiem, amputowanie palców to już jest strasznie daleki krok. Jakieś kolczyki, implanty - no dobra, ok. Ale amputowanie palców? Nie było po drodze jakichś uwag od lekarzy? Dziwne to.
  • Odpowiedz
@theicecold: no ja wiem ze grubo. Ale nadal skierowane na siebie. Mówię, ze niekoniecznie to będzie skorelowane ze skłonnościami sadystycznymi do innych osób, co znowu nikomu nie szkodzi.

A sobie to moze kazdy wolny człowiek szkodzić, mozemy się umówić tylko do jakiego stopnia społeczeństwo ma za to płacić leczeniem.
  • Odpowiedz
@iAmTS: jeśli ktoś robi coś takiego, to skąd mamy pewność, że nie zaszkodzi komuś pewnego razu?


@theicecold:

- Patrz, ten gość zatruwa regularnie swój organizm toksycznym alkoholem. Powinniśmy zamknąć go w pace/szpitalu psychiatrycznym zanim zacznie być niebezpieczny dla innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cheeseandonion:
ktoś na świecie: nie robi absolutnie nic złego nikomu, tylko modyfikuje swoje własne ciało
Wykopki: aeaaauuuu #!$%@? zamknąć go

Jak na tym memie z ludźmi z produkcji.
  • Odpowiedz
@iAmTS: jeśli ktoś robi coś takiego, to skąd mamy pewność, że nie zaszkodzi komuś pewnego razu?


@theicecold:

- Patrz, ten gość zatruwa regularnie swój organizm toksycznym alkoholem. Powinniśmy zamknąć go w pace/szpitalu psychiatrycznym zanim zacznie być niebezpieczny dla innych.

Nieironicznie ale to, alkoholu powinno się zakazać, kokainę zalegalizować :)
  • Odpowiedz