Wpis z mikrobloga

Wpadł kurs na 311 palnik acytelowo tlenowe.
Faza niby mniej popularna metoda ale jak się pochwaliłem wśród znajomych że do swojego MiG/Mag/Tig dorzucam jeszcze palnik to odrazu pytali czy mam już plany gdzie pracować po.
Bo ponoć porzucona metoda (mało kto robi uprawnienia) a zapotrzebowanie dalej duże.
Jak to wygląda ogólnie na rynku?
#spawanie
  • 9
@ManiacTeam: taaa widziałem raz gościa co ciał #!$%@?ą i zardzewiałą tokarkę, jego entuzjazm na twarzy wywołał u mnie uczucie że coś w tym jest( ͡° ͜ʖ ͡°).

No do sanitarki na dzień dobry można wlecieć, kasa wiadomo to zależy od Ciebie( ͡ ͜ʖ ͡) ale w przeciwieństwie do MiG nie psuje się rynku co półroczny rzut nowych ze szkół czy kursów z
@ManiacTeam: nigdzie bym nie słyszał żeby nadmiar uprawnień przeszkadzał( ͡ ͜ʖ ͡).
Jak ktoś ma stos papieru to i tak nie będzie tego wymieniał w CV czy rozmowie tylko wybiera najważniejsze punkty, zatrudniając się na spawalni nie masz po co się chwalić że masz sternika morskiego czy ratownika WOPR.
No chyba że firma robi rzeczy do jachtów ale to idzie dowiedzieć się od googla.
@suqmadiq2ama: Dzisiaj zacząłem ten kurs prowadzący wypytywał co chcemy robić i na jakiej próbce czyli blacha czy rura.
Chciałbym poexpić w rurze bo to w zamierzaniu będę robił najczęściej ale nie wiem czy brać to na egzamin jak mówisz że ciężko próbki zdać, Ty robiłeś te uprawnienia?