Wpis z mikrobloga

#walutomat, #waluty
Hej Mirki, robił ktoś z Was ostatnio wpłatę do #walutomat walutomat.pl? Dokładnie chodzi mi o poniedziałek 15.11.2021, ja zrobiłem dość duży przelew z zagranicznego banku, a pieniędzy nie ma na koncie walutomat.pl.
Walutomat.pl potwierdził, że ten problem więcej osób zgłaszało i że wyjaśniają sprawę, może ktoś coś z Was już wie na ten temat?
  • 12
@pijekubusplay: Ing-diba (de) Euro. Walutomat potwierdził że w poniedziałek nie tylko mój przelew nie doszedł... Jutro będę znów zdwonił...
U mnie w banku powiedzieli, że przelew od nich wiszedł... Po 7 dniach mogę złożyć "reklamację" i wtedy dokładnie sprawdzają.
@topol: cinkciarz jest bezpieczny? Ja od lat wymieniałem kasę w walutomacie i nigdy nie miałem takiego problemu ¯\_(ツ)_/¯
No nic, jutro będę dalej dzwonił ....
@pollpbl: Przelew w euro (SEPA) idzie z reguły dzień więc dziwna sprawa. Ale nie wiem jak dokładnie to jest bo ja zasilam z polskiego banku do polskiego banku więc idzie w 10-15 minut. Może bank odbiorcy ma jakiś problem, wyjaśniaj to z walutomatem, pewnie będę kazali wysłać potwierdzenie przelewu i zajmą się szukaniem twojej kasy.
I tak jak ci topol powiedział, nie baw się w dziadowski walutomat z prowizją i nie