Wpis z mikrobloga

@hajnekan: Akurat Zabielski "oskarek z Tiktoka" przyjmuje walki na 30 godzin przed galą a potem siada wielkiemu ulicznikowi Maksymalnie na twarzy jak na krześle w Ikei przez 3 rundy. Więc te "oskarki z Tiktoka" tak 5 poziomów wyżej od Jacy, jeśli chodzi o performens na gali.
@Menkar o to chyba chodzi nie? Dymy kręci się na pokaz. Przegrana zadymiarza kręci dalsze dymy i konflikty. Jak Ferrari co #!$%@? i się nakręcał a jak w końcu wygrał to mu #!$%@?ło.
@Sigmar302: Zadymiarz na pokaz, który dostaje oklep? A po co to komu? Jest dużo innych zadymiarzy wnoszących więcej niż dziad który chciał tylko i wyłącznie przytulić hajs robiąc z siebie idiotę. Gdyby nie sędzia dużo gorzej by wyglądał twój podstarzały idol. Musisz się z tym pogodzić, że dziadyga zrobiła na Tobie pozytywne wrażenie ale na końcu jednak rozczarowała, wujek władek właśnie prysł kumasz to?
@Eoon: ale jak jest stypiarzem? przecież nawet go na konferencjach nie ma, bo on dostaje te walki w zastępstwie na dzień przed, po czym oceniasz jego stypiarstwo?

a ty jak bardzo jesteś rozrywkowy?
@Tfor No wcale go nie było na konferencjach na Fame 9 xD A kogo #!$%@? obchodzi jaki ja jestem rozrywkowy? Oceniaja pilkarzy nie musze grac w pilke dobrze, oceniajac chleb nie musze byc piekarzem, typie nie rob #!$%@? z logiki xD
@Menkar mój idol? Co #!$%@?? XD typie jak słuchałem jego odpowiedzi u ebe ebe i jego światopogląd to raczej daleko mu do zostania dla mnie jakimkolwiek autorytetem. Chłop od początku był dla mnie nakrecaczem cyrku bo przedtem zaczynała być ostra stypa na fame. Odklejencem był od zawsze i dzięki temu że się nakręcał była klatka dymy na F2F. To się będzie dalej ciągnąć konflikty w internecie bo dumą Muran została urazona. Zemsta
@Menkar ale to ty się napiąłeś odrazu wyjeżdżając że on jest jakimś idolem moim itd. i zakładając jakobym nie mógł przetrawić porażki starego.
Nie zapominam i wiem. Nakręcam się jako widz bo tego oczekuje po takiej rozrywce. Będę chciał sportowych emocji to odpalę UFC. Fame zaspokaja inne rzeczy. O to chodzi nawet lepiej jakby tam sędziego nie było. Tak to jest. Tak samo gromde ogląda się to bo gole pięści są bardziej