Wpis z mikrobloga

Mirki, czy to normalne? Nowy Kindle Paperwhite 5 Signature Edition, uruchomiony, zamknięty w pokrowcu i nieruszany, tryb samolotowy ustawiony. W 3,5h (18:30-22:00) ubyło 5% baterii. Wychodzi na to, że w ciągu 24h zeżre mi 34% czyli bateria padnie po niecałych 3 dobach. Trochę to mało jak na szumnie zapowiadane do 10 tygodni pracy baterii po jednym ładowaniu przez USB-C

#kindle #paperwhite5 #amazon
Ar0 - Mirki, czy to normalne? Nowy Kindle Paperwhite 5 Signature Edition, uruchomiony...

źródło: comment_1637442308WvKIMUP6nkeKiZvdJpgmnP.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Masterczulki: no tak leży i sobie dycha przez 3,5h ( ͡° ͜ʖ ͡°). No nic. Dalej zostawiam go na "samolocie" i zobaczę rano jak głęboko sobie pooddychał baterią
  • Odpowiedz
@Ar_0: on tam jakieś swoje Kindlowe sprawy robi po pierwszym uruchomieniu i wgraniu czegokolwiek. Ja mojego zostawiłem nawet nie w trybie samolot tylko z wifi włączonym na noc, żeby zassał co tam chce jeszcze
  • Odpowiedz
Ale Ty to liczysz tak, jakbyś czytał 24h/dobę, czego nikt raczej nie robi. Na potrzeby reklamy pewnie przyjęli jakąś średnią wartość na poziomie 1h/dziennie i stąd „do 10 tygodni pracy”. Plus dużo zależy od nastawu mocy oświetlenia, bo to głównie baterie żrę. W praktyce ja mam poprzednią generację - super sprzęt. Przy takim ludzkim użytkowaniu po parę godzin dziennie to ładuję to nie wiem raz na miesiąc-półtora, co umówmy się jest bardzo
  • Odpowiedz
@MtEverest: Do PDF-ów czytniki nie nadają się najlepiej, bo zwykle są za wolne i maja niewielkie ekrany. Co nie zmienia faktu, że tekstowe PDF-y można spokojnie czytać o ile nie są sformatowane na kartkę A4 i nie są kolorowe. Ale i tak - im większy ekran tym lepiej. Nowy Paperwhite 5 nie jest zły i ma ciut większy niż normalnie i co ważne - bardzo szybki ekran. Jeśli budżet ma znaczenie,
  • Odpowiedz