Wpis z mikrobloga

Rozmowa boxdela z kashanko na dzisiejszej gali kashanka:siema boxdel gdzie moja wejściówka specjalna i chłopaków co wygrali boxdel: stary to ty jesteś ten kashanka?pjona wariacie(trzyma ręke kashanki tak długo że robi się niezręcznie i kashanka ją wyrywa)no wiesz mamy #!$%@? stary 30 firm do ogarnięcia,120 innych rzeczy na głowie to też ryje banie stary ale widze że jesteś i tak na gali stary pjona.kashanka:Ja jestem ale co z innymi co wygrali zero kontaktu z waszej strony #!$%@? podejście miałem was za poważną firme.boxdel:stary przybij pjone nie ma co się #!$%@?ć to się ogarnie zaraz z krzyskiem poczekaj stary pjona mordo.kashanka:co ty #!$%@? człowieku co z chłopakami,wygrali nie ma ich na gali a ten #!$%@? zaraz się zaczyna.boxdel:stary przybij pjone,rozumiem twoje #!$%@? nie,też bym się #!$%@?ł ale zrozum że dostaniecie wejsciówki vip ale na następną gale i ewentualnie dorzucimy jakieś psc20,bo na tej już tego nie ogarniemy sory ja też mam swoje problemy stary nie zrozum stary,przybij ostatnią pjone.
#famemma
JacekMarcinkowski45lat - Rozmowa boxdela z kashanko na dzisiejszej gali kashanka:siem...

źródło: comment_1637417658oTviyW0YwWSuP2CSZcEcaD.jpg

Pobierz
  • 5