Wpis z mikrobloga

Makieta historycznego Lublina

Makieta wykonana z brązu w skali 1:500 jest przestrzennym modelem historycznego Lublina z przełomu XVI i XVII w. Wykonawcą makiety jest firma Art Rossignol Kamil Słowik. Koszt jej wykonania to 138 780 zł brutto.

No ja pierd.ole, nie ma na co już kasy wydawać, dodam jeszcze że ten typo co chodzi na linie za bramą krk będzie podświetlony, koszt ok 25k złotych (już ukrainiec z latarką by taniej wyszedł).

A opłaty za parkingi up, mpk up, śmieci up, czynsze up, drogi jak po prześciu armii czerwonej ehh miasto inspiracji.
#lublin
źródło: comment_1637361397CWKGHU4BnG64wiLQNHED9A.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@picasssss1: Jako turysta powiem tylko że bardzo lubię takie makiety z brązu. Dużo lepsze niż jakaś laweczka na której siedzi posąg jakiejś wątpliwej persony. Jednak cena to przesada o jakieś 100k. Poza tym Lublin to straszny syf wystarczy delikatnie oddalić się od głównych atrakcji. W przeciągu 20 lat byłem tam kilka razy i mam wrażenie że nic się nie zmieniło. Pozdrawiam cieplutko wszystkich mieszkańców.
@picasssss1 tulajew syn proboszcza z parafii baboli myślisz że byłby lepszy włodarzem miasta ? Już byśmy mieli 3 pomniki z Lechem w brązie za koszt 5 mln ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak żuczek powoli nam remontuje drogi w Lublinie i zamienia miasto w atrakcje turystyczna odkąd jest prezydentem jest dużo więcej turystów i przynajmniej w okresie letnim dajemy radę bez studentów.
@zureklbn: nie tak nie uważam, żyje się coraz drożej w tym mieście a zamiast ściągać turystów można byłoby ściągać inwestorów do tego biednego miasta, bo póki co było fajnie jak jechaliśmy na kredycie tylko ktoś to musi spłacić.
@picasssss1 myślisz że on ma coś do tego że żyje się drożej dlaczego były podwyżki ?

Bo miasto straciło hajs z młodych bo dostali od rządu prezent w postacie braku czy mniejszych podatków( nie pamiętam jak to jest nie chce mi się sprawdzać ) na czym traci miasto bo to miasto musiało zmienić budżet przy mniejszych dochodach i w pewnym stopniu pewnie już musieli podwyższyć wywóz śmieci itp żeby nadrobić straty.

No