Wpis z mikrobloga

@JD12369: sam oglądałem ze względu na Wrzoska i Boxdela. Zresztą nigdzie nie napisałem że się skończył. Niestety społeczeństwo jest w dużej części tępe i takie zjeby mają swoich fanów. Natomiast to nie tylko moje zdanie bo coraz więcej widać opinii, że ludzi nudzi powtarzanie w kółko tego samego. Nawet ankieta podczas f2f pokazała że większość jest za wrzoskiem.
  • Odpowiedz
@wieszjo: a, czyli co by nie zrobiła będziesz doszukiwać się spisku. A nie pomyślałes że może faktycznie mieć w dupie to co Nitro sobie gada na live'ach (bo nigdy nie miała o to pretensji, zawsze to wysmiewala) i może mieć zwyczajnie dość że jakiś przygłup wypowiada się na tematy ich życia prywatnego dodając do tego farmazony które rzekomo zauważył na shotach (tak, shot z yt z czatem, na pewno taki był
  • Odpowiedz
@wieszjo: ta, to na pewno jego widzowie, szczególnie ten ostatni XD Wcale to nie są fanboye żula którzy piszą o rzekomym byciu na live'ach a nigdy na nich nie byli. Skoro było tyle sytuacji, tyle razy przychodziła do niego i tyle jest shotow to ja poproszę jeden jedyny. Oczywiście nic nie znajdziesz bo to jeden wielki farmazon. Przecież ona zawsze wysmiewala te jego historie i żarty.
  • Odpowiedz
@JD12369: Ahahaha, ale ze takim fanboyem żula jesteś ze o wadę wymowy Wrzoska się przyczepiasz? XDD Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie ogromna hipokryzja menela w tej sytuacji. Przecież on wypowiada się jakby był mocno uposledzony.
  • Odpowiedz